Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LDD-në e braktis edhe zëdhënësi Armend Baloku

Shko poshtë

LDD-në e braktis edhe zëdhënësi Armend Baloku Empty LDD-në e braktis edhe zëdhënësi Armend Baloku

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jun 17, 2010 2:39 am

LDD-në e braktis edhe zëdhënësi Armend Baloku 32252_126135560759565_116519628387825_135962_2182194_n

LDD-në e braktis edhe zëdhënësi Armend Baloku

Publikuar: E enjte, më 17 qershor 2010

Duke mos dhënë sqarime të shumta, zëdhënësi i Lidhjes Demokratike të Dardanisë (LDD), Armend Baloku, ka braktisur dje këtë subjekt politik, duke i falënderuar të gjithë bashkëpunëtorët e tij në këtë subjekt për besimin që i kanë dhënë deri më tash.

“Ju njoftoj se unë Armend Baloku nga dita e sotme nuk do te vazhdoj të jem më zëdhënës i Lidhjes Demokratike te Dardanisë, në të cilën isha pjesë që nga themelimi i saj. Nëpërmjet kësaj deklarate ju njoftoj se, tërë aktivitetet e mia në kuadër të këtij subjekti pushojnë që nga dita e sotme”, tha ai.

Ai falënderoi të gjithë ata që e kanë mbështetur në punën dhe aktivitetet e tija gjatë gjithë kësaj kohe, sa ishte në krye të zëdhënësit të LDD-së.

Baloku gjithashtu ka falënderuar edhe përfaqësuesit e mediave për siç tha bashkëpunimin e shkëlqyer që ka pasur deri më sot dhe për punën serioze që kanë treguar gjithnjë.

“Kjo më bënë të sigurt se do të jem në përkrahjen tuaj në çdo moment, për tu ofruar qytetarëve fjalën e lirë dhe të drejtë, në mënyrë që të jetojmë në vendin tonë duke mos qenë në mëdyshje në lirinë e shprehjes”, tha ai.

Ndërkaq anëtarësisë së LDD-së ai tha se i shpreh respektin më të sinqertë për besimin e dhënë gjatë kësaj kohe.

LD Gjermani fb/ boss
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi