Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka

Shko poshtë

VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka Empty VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 02, 2010 10:45 am

VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka 34884_126236967417811_100000945263952_123345_2276192_n

VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka ~ NGUSHLLIMET ME TE SINQERTA E PLOT DHIMBJE PER HUMBJEN e NJERIUT TUAJ MA TE DASHTUN, MIKUN TIM BEB SHIROKA ~ AKTORIN E PA PERSERITSHEM TE TEATRIT DHE TE KINEMATOGRAFISE MBARESHQIPTARE. PIKTORIT dhe SKENOGRAFIT TE TALENTUAR. QE KISHTE PER TE THANE SHUM POR KOHA dhe TRAZIMET POLITIKE E MBYTEN SKENEN dhe AKTORET SHQIPTARE.


Gëzim Uruçi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka Empty Re: VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 02, 2010 10:46 am

Ngushllimet tona për familje Shiroka dhe mbarë shqiptarinë!
Ngushllime edhe Gëzim Uruçit që humbi mikun e Tij të Madh!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi