Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gëzim Uruçi njofton:TE GJITHE ZONJAVE e ZOTERINJEVE, MIKESHAVE dhe MIQEVE, QE KANE MUNDESI PER TE ARDHUR NE SHKODER, NE KETE PROMOVIM.

Shko poshtë

Gëzim Uruçi njofton:TE GJITHE ZONJAVE e ZOTERINJEVE, MIKESHAVE dhe MIQEVE, QE KANE MUNDESI PER TE ARDHUR NE SHKODER, NE KETE PROMOVIM. Empty Gëzim Uruçi njofton:TE GJITHE ZONJAVE e ZOTERINJEVE, MIKESHAVE dhe MIQEVE, QE KANE MUNDESI PER TE ARDHUR NE SHKODER, NE KETE PROMOVIM.

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jul 15, 2010 9:53 am

Gëzim Uruçi njofton:TE GJITHE ZONJAVE e ZOTERINJEVE, MIKESHAVE dhe MIQEVE, QE KANE MUNDESI PER TE ARDHUR NE SHKODER, NE KETE PROMOVIM.

Gëzim Uruçi njofton:TE GJITHE ZONJAVE e ZOTERINJEVE, MIKESHAVE dhe MIQEVE, QE KANE MUNDESI PER TE ARDHUR NE SHKODER, NE KETE PROMOVIM. 37710_129340220440819_100000945263952_136152_6211719_nTE GJITHE ZONJAVE e ZOTERINJEVE, MIKESHAVE dhe MIQEVE, QE KANE MUNDESI PER TE ARDHUR NE SHKODER, NE KETE PROMOVIM.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi