Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mjeshtri i Madh I Skenës, Mirush Kabashi ne Toronto, me monodramen "Zoti Ibrahim dhe Lulet e Kuranit"

Shko poshtë

Mjeshtri i Madh I Skenës, Mirush Kabashi ne Toronto, me monodramen "Zoti Ibrahim dhe Lulet e Kuranit"   Empty Mjeshtri i Madh I Skenës, Mirush Kabashi ne Toronto, me monodramen "Zoti Ibrahim dhe Lulet e Kuranit"

Mesazh nga Agim Gashi Sun Sep 12, 2010 5:53 pm

Mjeshtri i Madh I Skenës, Mirush Kabashi ne Toronto, me monodramen "Zoti Ibrahim dhe Lulet e Kuranit"
Mjeshtri i Madh I Skenës, Mirush Kabashi ne Toronto, me monodramen "Zoti Ibrahim dhe Lulet e Kuranit"   Mirush_kabashi


Përshëndetje,

Kam kënaqesinë tju njoftoj se ditën e djelë, në datën 3 tetor 2010 ora 17.00, është i ftuar në Toronto, Mjeshtri i Madh i Skenës,


Mirush Kabashi


me monodramën "Zoti Ibrahim dhe Lulet e Kuranit",sipas novelës me te njëjtën tiltull nga


Eric Emmanuel Schmitt


Ne ditët që vijnë do të dërgojmë më shumë informacion në lidhje me këtë aktivitet.
Gjergj Rita
tel: 905 832 7960
Nga albemigrant
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi