Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GAFURR ADILI:DOSJET ORIGJINALE, TË ISH SPIUNËVE TË ISH UDB-SË DHE TË KOS JUGOSLLAV,NUK I KA QEVERIA E ZOTIT BORIS TADIÇ !

Shko poshtë

GAFURR ADILI:DOSJET ORIGJINALE, TË ISH SPIUNËVE TË ISH UDB-SË DHE TË KOS JUGOSLLAV,NUK I KA QEVERIA E ZOTIT BORIS TADIÇ ! Empty GAFURR ADILI:DOSJET ORIGJINALE, TË ISH SPIUNËVE TË ISH UDB-SË DHE TË KOS JUGOSLLAV,NUK I KA QEVERIA E ZOTIT BORIS TADIÇ !

Mesazh nga Agim Gashi Thu Oct 28, 2010 9:30 pm



GAFURR ADILI:

GAFURR ADILI:DOSJET ORIGJINALE, TË ISH SPIUNËVE TË ISH UDB-SË DHE TË KOS JUGOSLLAV,NUK I KA QEVERIA E ZOTIT BORIS TADIÇ ! 41649_100000847148114_1860_n

DOSJET ORIGJINALE,

TË ISH SPIUNËVE TË ISH UDB-SË DHE TË KOS JUGOSLLAV,
NUK I KA QEVERIA E ZOTIT BORIS TADIÇ !

(DEKLARATË PUBLIKE E KRYETARIT TË FDBK)



Dosjet origjinale të ish spiunëve të ish UDB-së dhe të ish KOS-it jugosllav, jo vetëm të shqiptarëve nën ish RSFJ,
por edhe më gjerë, edhe të spiunëve të popujve të tjerë të Burgut me emrin ish RSFJ, si dhe edhe të spiunëve sllavo-maqedonas, nuk i ka qeveria e Zotit Boris TADIÇ.

Dosjet origjinale, bashkë me 10 (dhjetë) hartat origjinale të të zhdukurve shqiptarë të Kosovës dhe edhe të muslimanëve të Bonjës, në ikje nga pushteti i tyre, i kanë marrë njerëzit e pushtetit të kriminelit (rahmetliut) Sllobodan Millosheviçit.

Struktura inteligjente e ish FBKSH-së, Sigurimi Kombëtar Shqiptar (SKSH), pas 5 (pesë) vjetesh përpjekjesh dhe sakrificash sublime, arriti që të merrte një hartë origjinale të një varreze masive, që ndodhet në territorin e Republikës së Kosovës, dhe edhe fotokopjet e 9 (nentë) varrezave të tjera, si dhe të gjitha fotokopjet e dosjeve të spiunëve shqiptarë dhe edhe të spiunëve sllavo-maqedonas të ish UDB-së dhe të ish KOS-it jugosllav.

Sigurimi Kombëtar Shqiptar (SKSH) nuk kishte mundësi financiare që t'i paguante të gjitha hartat origjinale dhe edhe të gjiitha dosjet e ish spiunëve të ish UDB-së dhe të ish KOS-it jugosllav, prandej edhe vendosi që këtë hartë origjinale të një varreze masive me shqiptarë të Kosovës, të ja dorëzonte Kryetarit të Frontit Demokratik të Bashkimit Kombëtar (FDBK), dhe unë, më 28 gusht 2010, publikisht edhe deklarova:
HARTEN ORIGJINALE TË NJË VARREZE MASIVE E KA FRONTI DEMOKRATIK I BASHKIMIT KOMBËTAR !

Këtë deklaratë publike të FDBK-së, mundeni ta gjeni (lexoni) te: web-faqja e FDBK-së:
www.fdbk.eu
.

Tiranë, më 28 tetor 2010
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi