Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Briliana Shaova:" ENIGME NJEREZORE "

Shko poshtë

Briliana Shaova:" ENIGME NJEREZORE "  Empty Briliana Shaova:" ENIGME NJEREZORE "

Mesazh nga Agim Gashi Sat Oct 30, 2010 1:07 pm

Briliana Shaova:" ENIGME NJEREZORE "  67652_163993213620736_100000301760699_407015_7360188_n
Briliana Shaova:" ENIGME NJEREZORE "


Larguar për të mos u kthyer në “kujtimet-kufomë” ,

Nisur për të harruar ato që s’duheshin harruar kurrë ,


Ndarë për t’i fshirë pak e nga pak brenda vetes... ,


Mbetem një trung vjeshte në grusht të tokës së tharë ,

..., dhe era që fryn më e harruar se unë , më jep pakëz frymë !
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi