Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buqe Berisha:Shfaqja “Çifti Martin” me 02.11.2010 ne ora 20 ne Teatrin Kombëtar

Shko poshtë

Buqe Berisha:Shfaqja “Çifti Martin” me 02.11.2010 ne ora 20 ne Teatrin Kombëtar Empty Buqe Berisha:Shfaqja “Çifti Martin” me 02.11.2010 ne ora 20 ne Teatrin Kombëtar

Mesazh nga Agim Gashi Mon Nov 01, 2010 10:10 pm

Buqe Berisha:Shfaqja “Çifti Martin” me 02.11.2010 ne ora 20 ne Teatrin Kombëtar 49043_699252563_4974840_n

Buqe Berisha:Shfaqja “Çifti Martin” me 02.11.2010 ne ora 20 ne Teatrin Kombëtar
Të nderuar miq, e bashkëpunëtor ju njoftojmë se me datë 02 , Nëntor ,ne ora 20 ne Teatrin Kombëtar do te jete Shfaqja “Çifti Martin” me regji të Bekim Lumit
Shfaqja “Çifti Martin” shfaqet para udhtimit te ekipi ne festivalin “Euro – Scene”, i cili, prej 2 – 7 nëntor .2010 në Leipzig të Gjermanisë. www.euro-scene.de" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/l/eb0f237cf4n7SMCm-QBEB7lt8HA;www.euro-scene.de

Shfaqja “Çifti Martin”, sipas tekstit të Eugene Ionesco-s dhe me regji të Bekim Lumit, është realizuar në nëntor të vitit 2008. Në të luajnë aktorët Astrit Kabashi e Gresa Pallaska, ndërkaq në harmonikë performon Agon Xharra.


Ju mirëpresim

Për rezervim të biletave thirrni në tel: 038 224 397 / 243 930 ose 044 430 693 ose drejtpërdrejt në Teatrin Kombëtar të Kosovës, prej orës 10:00 – 13:00 dhe 17:00 – 20:00 ose në e-mail adresën: info@teatrikombetar.eu
Jeni të mirëseardhur!

Me respekt,Teatri Kombëtar i Kosovës
--
Teatri Kombëtar i Kosovës
National Theatre of Kosovo
Adresa: Sheshi Nëna Tereze, Nr. 21
10000 Prishtina, Kosova
info@teatrikombetar.eu
www.teatrikombetar.eu" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/l/eb0f29TxLaOjFZtpITdAyTWl6vw;www.teatrikombetar.eu
Tel.& fax. +381 38 243 930

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi