Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vdiq Din Mehmeti

Shko poshtë

Vdiq Din Mehmeti Empty Vdiq Din Mehmeti

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 12, 2010 6:41 pm


Vdiq Din Mehmeti 34420_442429917040_546432040_5640299_5015416_n


IN MEMORIAM- DIN MEHMETI

Vdiq Din Mehmeti U1_DinMehmetiTe dashur motra dhe vllëzër shqipëtar!Sot morem lajmin e hidhur për vdekjen e mikut tanë,profesorit dhe doajenit të letrave shqipe, DIN
MEHMETIT

LSHAKSH-në Gjermani ju shpreh ngushllime familjes Mehmeti,dashamirve te fjalës së shkruar,të afërmve të tij, dhe të gjithë shqipëtarve kado janë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi