Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH)

Shko poshtë

FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH) Empty FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH)

Mesazh nga Agim Gashi Tue Nov 23, 2010 2:19 am

FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH) 149053_168418436514471_113501828672799_422445_7442617_n

28-Nentori dita e Shqiptarve dhe jo e vlonjateve, kosovareve, labeve a cameve...!
28-Nentori, dita e Shqiperise Etnike dhe jo e krahinave te percara...!
28-Nentori, dita e Bashkimit Kombetar dhe jo dita e percarjes ne krahina a qytete...!
28-Nentori, dita e reflektimit vizionar e jo amatorizmit folkloristik te pervitshem...!
28-Nentori, dita e ideve, mendimit, ndegjejges dhe veprimit te unifikuar rreth Tiranes si piemont i CESHTJES KOMBETARE...!
28-Nentori, festa dhe protesta e shqiptarve ne Tirane e jo ne Tepelene, as ne Vlore e as ne Kumanove...!
28-Nentori, dita e ndergjegjesimit te shqiptarve ne Tirane e jo ne fshatrat e Shqiperise Etnike...!
28-Nentori, dita e Tiranes sepse Tirana eshte qender e BASHKIMIT KOMBETAR...!
28-NENTORI, dita e seleksionimit te Shqiptarve nga antishqiptaret...!


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi