Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabahate Tolaj - Më 24.11.2010 u mbushen 7 vjet nga vrasja jote!

Shko poshtë

Sabahate Tolaj - Më 24.11.2010 u mbushen 7 vjet nga vrasja jote!  Empty Sabahate Tolaj - Më 24.11.2010 u mbushen 7 vjet nga vrasja jote!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Nov 25, 2010 10:57 pm

Sabahate Tolaj - Më 24.11.2010 u mbushen 7 vjet nga vrasja jote!  Sabahate-tolaj

Sabahate Tolaj


- Më 24.11.2010 u mbushen 7 vjet nga vrasja jote


Nuk kemi fjalë për ta shprehur mallin dhe respektin tënd.
Ti e deshe Kosovën dhe lirinë të cilës ja fale jetën.Vepra jote është ngushëllim për familjen, shoqërinë dhe kombin në përgjithësi.
Vrasje të tilla akoma po ndodhin. Vrahen ish ushtarët e lirisë.
Hej, a i thuhet liri kur luftëtari vrahet në liri?!

Ndaleni doren dhe gishtin e krimi o shqiptar!!!

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi