Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prof. Dr. Sali Berisha:Përshëndetje Vëllezër dhe Motra !

Shko poshtë

Prof. Dr. Sali Berisha:Përshëndetje Vëllezër dhe Motra ! Empty Prof. Dr. Sali Berisha:Përshëndetje Vëllezër dhe Motra !

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 20, 2011 1:25 am

Prof. Dr. Sali Berisha:Përshëndetje Vëllezër dhe Motra ! 71135_210108183495_3590171_n

Prof. Dr. Sali Berisha:Përshëndetje Vëllezër dhe Motra !

Të dashur qytetare dhe qytetarë të këtij vendi,ju ftojme që të bashkohemi nesër në koncertin festiv për të nderuar së bashku diten e kujtesës kombëtare, nderimit të vuajtjeve, persekutimeve, torturave çnjerëzore, ekzekutimeve, gjenocidit dhe krimeve kundër njerëzimit që regjimi i Enver Hoxhës dhe bllokmenëve të tij kreu ndaj shqiptarëve në 45 vite të sundimit të tyre!

Respekt .
Sali B
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi