Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nefail Maliqi:MARTY PËR PADIN E PRONARIT TË "SHTEPISË SË VERDHË" KUNDËR TIJ NUK DI GJË DHE ATE E QUAN JOSERIOZE

Shko poshtë

Nefail Maliqi:MARTY PËR PADIN E PRONARIT TË "SHTEPISË SË VERDHË" KUNDËR TIJ NUK DI GJË DHE ATE E QUAN JOSERIOZE  Empty Nefail Maliqi:MARTY PËR PADIN E PRONARIT TË "SHTEPISË SË VERDHË" KUNDËR TIJ NUK DI GJË DHE ATE E QUAN JOSERIOZE

Mesazh nga Agim Gashi Fri Apr 01, 2011 12:18 am



Nefail Maliqi:MARTY PËR PADIN E PRONARIT TË "SHTEPISË SË VERDHË" KUNDËR TIJ NUK DI GJË DHE ATE E QUAN JOSERIOZE



Nefail Maliqi:MARTY PËR PADIN E PRONARIT TË "SHTEPISË SË VERDHË" KUNDËR TIJ NUK DI GJË DHE ATE E QUAN JOSERIOZE  Dick_marty_2_texte
LAJMI I TË TOP CHANNEL RRETH PADISË SE ZOTIT TË "SHTËPISË SË VERDHË" KUNDËR DICK MARTY SI DUKET KA ARRITUR MIRË NË VESHËT E SENATORIT ZVICERAN, NJOFTON AGJENCIA INFORMATIVE KOMBËTARE "PRESHEVA JONË"

Gjenevë, 31 mars / AIK-Presheva Jone

Lajmin e padisë së pronarit të ashtuqujaturës "shtëpi e verdhë" kundër Dick Marty e ka emetuar sot agjencia zvicerane ATS. « Sipas kanalit televiziv shqiptar Top Channel pronari i ashtuquajturës shtëpi e verdhë » ka kërKuar nga Dicka Marty ose të kërkoj falje ose dëmshpërblim prej 260 mijë franga » ka njoftuar ATS (Agences Telegarfique Suisse), ka njoftuar AIK "Presheva Jonë"


I pytetur nga agjencie në fjalë rreth ketij lajmi të padisë kundër tij, Dick Marty ai është përgjigjur se « nuk kam njohuri rreth kesaj padie » Madje ai për ATS është përgjigjur më tutje se « unë askund në raport e as në intervista të mia nuk kam përmendur familjen e « shtëpisë së verdhë ». Dhe një padi e tillë nuk është serioze… » Në fund të kësaj agjencie thuhet po ashtu se në hetuesi të raportit figuron një emër tjetër si pronar i « shtëpisë së verdhë » dhe jo ky i cili ka paditur Dick Marty. Eshte dicka konfuze aty…" thuhet në fund të agjencisë zvicerane.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi