Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fadil Demaku:Një propozim dhe një ftesë

Shko poshtë

Fadil Demaku:Një propozim dhe një ftesë Empty Fadil Demaku:Një propozim dhe një ftesë

Mesazh nga Agim Gashi Sat Apr 16, 2011 2:07 pm

Fadil Demaku:Një propozim dhe një ftesë 40484_120301281355267_100001261885125_132528_2577133_n

Fadil Demaku:Një propozim dhe një ftesë Fadil_demaku-122x150
Fadil Demaku:Një propozim dhe një ftesë

Miq të nderuar, eni së bashku të ngrisim Partinë e re, atë të humanizmit njerëzor! Jo parti dhune e krimesh! Kosova ka nevojë për një Parti të Paqës dhe mirëqenjes njerëzore.

Personalishtë ftoj të na bashkangjiten emrat e mdhenjë të skenës politike kosovare dhe miqtë e mi të respektuar!


Azem Vllasi
Naser Rugova
Hafiz Gagica
Ukë Rugova
Nexhmedin Spahiun
Halil Matoshin
Bardhyl Metajn
Sylejman Aliun
Sabit Rrustemin
Agim Gashin (Gjermani)
Nazlije Krasniqin (Kanada)
Fatmir Bajraj
Ymer Berisha
Mentor Thaqin
Mustafe Shabanin
BekimToqanin...
Dr.Hafije Zogun (Irlande)


Ata do të angazhoheshin drejtë për së drejti në Këshillin Themelues të PHR-së. Por jo vetëm këta, të gjtihë ata që e duan Kosovën më demokratike janë të mirëseardhur! E dij që Kosova ka edhe plotë emra tjerë të gatshëm për ndryshime pozitive, por të fillojmë me këta, deri në Kongresin Themelues e pastaj le të vazhdojnë ata që do ti zgjedh Kongresi.

Persehndetje miq!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi