Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marjan Dodaj:Njoftim mbi librin:"KOSOVA: PREJARDHJA E NJË LUFTE"

Shko poshtë

Marjan Dodaj:Njoftim mbi librin:"KOSOVA: PREJARDHJA E NJË LUFTE" Empty Marjan Dodaj:Njoftim mbi librin:"KOSOVA: PREJARDHJA E NJË LUFTE"

Mesazh nga Agim Gashi Tue May 10, 2011 3:07 pm

Marjan Dodaj:Njoftim mbi librin:"KOSOVA: PREJARDHJA E NJË LUFTE"

Marjan Dodaj:Njoftim mbi librin:"KOSOVA: PREJARDHJA E NJË LUFTE" 224106_10150174976439748_744554747_6903182_1430561_n
Libri "KOSOVA: PREJARDHJA E NJË LUFTE" - nga Stephen SCHWARTZ (edhe në gjuhën Shqipe) dhe atë tek web faqja http://www.scribd.com/doc/496952/kosova duke iu falenderuar mikes Brunilda Ternova
- Versioni ne gjuhën angleze "Kosovo: Backround To The War" from Stephen Schwartz, është vështirë të sigurohet - (marjan dodaj)


Shënim: Shkarkimi i ketij libri është me pagesë siç thuhet aty por nuk do të thotë se i njejti nuk mund të lexohet direkt "online".

Me respekt,
Marjan D
.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi