Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Labinot Azemi:E dashur fletushka ime

Shko poshtë

Labinot Azemi:E dashur fletushka ime Empty Labinot Azemi:E dashur fletushka ime

Mesazh nga Agim Gashi Tue May 10, 2011 10:25 pm

Labinot Azemi:E dashur fletushka ime 187261_100001569395611_5588076_n
Labinot Azemi:E dashur fletushka ime

E dashur Fletushk.. më duket e quditshme sepse zakonisht un nuk i shkruaj ndjenjat e mija ,e aq me pak duke ju drejtuar kësaj letre.. mir po sot kam nevoj të bëjë këtë!! A e dini përse ?! E pra e dashura letra e ime.., për të larguar pak mallin kam nevoj të tregoj sot...,!!Do të tregoj pak për veten time sepse ju nuk e dini,u rrita me shumë ëndrra e kalova një fëmiri jotë mir si të tjerët.kisha shumë ëndërra si fëmijë mendoja shumë gjëra se do më shkonin mir por un nuk i kuptova..,!?Tani i kuptoj shum mire,e kuptoj edhe fëmijrin time ku të cilen e kalovashumë rëndë, jo si cdo njeri i rëndomt...!!, Mua përsonalisht më pengonin shumë gjëra..,!! E për të cilat nuk mund te flas dot ...,sepse shumë gjëra shihen edhepa folur..asnjëher në jetë askush nuk e kuptoj brendësin time shpirtrore, ehh.. nga një herë them këtu është...,Fundi për mua por.. aty është vetëm fillimi !?.Dhe tani po e urrej këtë jetë të mallkuar...e cila më mundon shum,,,,po urrej veten time ,po urrej cdo gjallesë...,!!Arsyeja e ime qëndron në ate se zhgënjimet që pata nga njerzit nuk kanë fund...,!!! Zërin ja kam ndëgjuar " Lumturisë"por asnjëherë nuk e shijova këtë fjali...,dhe jeta më goditi më rënd, më solli shumë gjëra të lënduara në jetë...,Jeta nuk u tregua e ndershme me mua,,luajti ashtu sikur dashti vet..!?Më goditi për muri,më lëndoi rënd..dhe po vazhdoj të shpresoj se një ditë..,do të ketë një buzeqeshje nga UNE, një buzeqeshje jo e trishtuar si sot...!!Thonë se shpresa vdesë e fundit..,!?Por nga një herë mendoj dhe them se, të gjitha shpresat kan vdekur,!Apo vallë nuk di të shpresoj senje ditë do të ketë diell edhe për mua,dhe jo vetëm trishtim..,?!Tani nga kjo letër shpresoj të më keni kuptuar...,??Në këtë letër shprehi cdo gjë brenda vetës që me mundon..,ndoshta nuk mund të shprehi më tepër por këto janë vuajtjet që dolën pa më pyetur mua...!!!Nuk mundem më të qendroj,sepse në brendesin time...,ndjenja jan lodhur me...,dhe kurr këto gjëra nuk i kam bërë poblike duke menduar se në fytyrë time shihen shumë qartë gjërat....!!!!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi