Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dega e LDK-së për Beneluks njofton:Ftoheni të merrni pjesë në tubimin e të Martes

Shko poshtë

Dega e LDK-së për Beneluks njofton:Ftoheni të merrni pjesë në tubimin e të Martes Empty Dega e LDK-së për Beneluks njofton:Ftoheni të merrni pjesë në tubimin e të Martes

Mesazh nga Agim Gashi Sat May 21, 2011 5:51 pm

Dega e LDK-së për Beneluks njofton:Ftoheni të merrni pjesë në tubimin e të Martes LDK-Logo2

Dega e LDK-së për Beneluks njofton:Ftoheni të merrni pjesë në tubimin e të Martes
Kryesia e Deges së Lidhjes Demokratike të Kosoves për Beneluks fton të gjithë të interesuarit anëtar e simpatizantë të LDK-së, që të marrin pjesë sa më masovikisht në tubimin që do të organizohet të marten më 24.Maj 2011 në Bruksel duke filluar prej ores 18h00 në adresen Boulevard Louis Schmidt, 87 1040 Etterbeek (Bruxelles).
Të pranishëm në këtë tubim enkas për bashkëatdhetarët tanë që jetojnë në shtetet e Beneluksit janë Kry...
etari i LDK-së zoti Isa Mustafa,Sekretari i përgjithshëm z.Ismet Beqiri dhe deputeti i LDK-së z.Anton Quni.Ata para jush do të mbajnë fjalime, dhe me kënaqësi do t'ju pergjigjen edhe pyetjeve Tuaja eventuale.Andaj mos e humbni këtë rast, ejani e ndëgjoni kryetarin Mustafa me bashkëpunëtorë.Këtë mundësi ua ofron Dega e LDK-së për Beneluks.
Në fund do të keni rastin t'i ndëgjoni disa këngë nga rapsodi i shquar popullor dhe i njohur në të gjitha trevat shqiptare z.Agim Gashi.

Mirësevini,
Me respekt,
Komisioni për Informim
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi