Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë !

Shko poshtë

Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë ! Empty Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë !

Mesazh nga Agim Gashi Fri May 27, 2011 10:23 pm

Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë !

Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë ! 1.aaashot1EKSKLUZIVE PËR "PRESHEVA JONË" : Shota BARALIU: Aktore, Top-Modelja de këngëtarja e jonë e mirnjohur shqiptare "prodhim" vendor made in Kosova i ka deklaruar agjencisë sonë se "Vajzat qe duan ti futen botës së artit është, le të punojn pa u nadalur,mos të paragjykohen nga askush, thjeshtë le ta vazhdojnë punën e vet dhe sigurisht në fund do ja arrisin qellimit."

Kushtrim MALIQI

Brezovic,27 maj/ AIK-Presheva Jonë



"Presheva Jonë" : Përshëndetje së pari do të na interesonte të dinim se si mund ta quajm Shotën zonjë apo zonjushë?

SHOTA BARALIU: Ha,ha, ha... Shotën lirisht mund ta quani zonjush,shumica e këngëtareve gjithmonë janë në kërkim të princit hahahhaa..po un seriozishtë jam në kërkim.

"Presheva Jonë" : Cila është pjesa më e bukur nga karateri i Shotës të cilën mund t'ia ofroj artit,përpos pamjes së jashtme fantastike?

SHOTA BARALIU: Normalisht secili person ka të mirat dhe dobësit e veta, ska njeri perfekt, po pjesa që më karakterizon mua është,që jam e hapur me njerzit,pa komplekse,të mirën dhe të keqen në sy ja them njeriut,dhe jam tip shumë shumë fanny që gjithmonë jam e shoqëruar më barcoletat e mia hhahah

Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë ! 1.aaaashot2"Presheva Jonë" : Ku e sheh Shota më rehat veten para kameras apo para fotoaparatit ose ose në sken në performime live?

SHOTA BARALIU: Them të drejtën televizonin gjithmonë e kam dashtë edhe si fëmijë,kisha dëshir të bëhem e famshme,po normalisht gjatë kohës së studimeve njeriu ka kohë të mendoj,se qfarë dëshiron në jetë,kështu që unë zgjodha aktrimin,ku jam e diplomuar,sa i përketë muzikës nuk di as vet si jam fut,njëherë provova kot me një këngë,po ja që nisi të më pëlqejë dhe muzika,dhe ja ku jam hahaha

"Presheva Jonë" : Keni miq nga Presheva, cila është përshtypja të cilën ju japin ata për Preshevën?

SHOTA BARALIU: Hmmmm Presheva, Presheva është pjesë e trupit tonë...A na bën neve nësde heqim një pjesë të trupit, aq neve në Kosovë nuk na bën pa Preshvën. Po, atjedhe këtu kam disa miq nga Presheva dhe ata janë njerëz kyresisht të artit, kam shumë rrespekt për preshevarët se më duken persona t'mir, korrekt, puntorë, inteligjenta...dhe për këtë i respektoj shuuuuuuuuuum...



"Presheva Jonë" Sot" : Cila janë planet tuaja për të ardhmen e afërt?



SHOTA BARALIU: Tani jam në një serial në RTK "qyteti pa lum"po punoj për dy fushata,njëra është për homoseksualet dhe tjetra është për viktimat e trafikut...dhe për komentin jam në perfundim të dy këngëve,sigurisht njëra prej tyre duet me një kolegun tim,për momentin sekret sepse së shpejti do ta shifni...shpresoj qe publiku ti mirëpres këngët e mia..

Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë ! 1.aaaaasho3"Presheva Jonë" : Për fund duke të falemderuar për intervieë,do të donim nga ju një porosi për vajzat të cilën e shohin veten si artiste të së ardhmes?

SHOTA BARALIU: Sa i përketë porosis time për vajzat qe duan ti futen botës së artit është, le të punojn pa u nadalur,mos të paragjykohen nga askush,thjeshtë le ta vazhdojnë punën e vet dhe sigurisht në fund do ja arrisin qellimit.....




"Call The Police" nga Shota Baraliu

(Don't you know
I will never let you go
I will never let you go
Baby I'll never let you go)

Sonte ma hodhen
kuleten ma vodhen
pese karta krediti
e gati me lshoi shpirti

Shtrember shikova
dhe helmin e leshova
nje shishe plot e theva
s'u preva shume.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi