Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristaq Shabani:LNPSHA “PEGASI” ALBANIA-INFORMIM

Shko poshtë

Kristaq Shabani:LNPSHA “PEGASI” ALBANIA-INFORMIM Empty Kristaq Shabani:LNPSHA “PEGASI” ALBANIA-INFORMIM

Mesazh nga Agim Gashi Tue Sep 20, 2011 10:51 pm

Kristaq Shabani:LNPSHA “PEGASI” ALBANIA-INFORMIM 320396_10150316209293186_678723185_7917108_1676900235_n
Kristaq Shabani:LNPSHA “PEGASI” ALBANIA-INFORMIM 211458_678723185_2799306_n
Kristaq Shabani:LNPSHA “PEGASI” ALBANIA
Informim
Me dat...ën 24 shtator 2011, ditën e shtunë, ora 12.00 , në sallën “Tefta Tashko” brenda ambienteve të MKRS të REPUBLIKES SË SHQIPERISE, në Tiranë, organizohet nga LNPSHA”PEGASI” ALBANIA, DEGA TIRANË, MANIFESTIMI I MADH POETIK I 24 SHTATORIT ”DITA E NDRYSHIMIT”, nën kuadrin e lëvizjes poetike së toku me 80 shtete dhe 100000 poetë nga BOTA
NJOFTONI PJESËMARRJEN TUAJ NË KËTË NGJARJE MADHORE PËR LETËRSINË.
Kjo ngjarje letrare do të zhvillohet, sipas programit të publikuar më parë. Çdo krijues te marre me vete për të ekspozuar pasurinë e tij krijuese të botuar deri me tani, për ta ekspozuar ne PANAIRIN EKSPOZE TË KËSAJ DITE.
Komunikoni me ne…

PRESIDENCA E LNPSHA “PEGASI” ALBANIA
DEGA E LNPSHA “PEGASI” ALBANIA PËR TIRANËN
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi