Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri

Shko poshtë

Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri Empty Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 04, 2011 7:44 pm

Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri
Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri Safe_image.php?d=AQDN5muqszHPpPrS&w=90&h=90&url=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash2%2F167243_494033707206_812907206_5908246_3696782_n

ENVER BYTYÇI:Manipulimi me videon që solli dhunën e 21 janarit
agim.poeticforum.comENVER BYTYÇI:Manipulimi me videon që solli dhunën e 21 janarit 02/11/2011 Grupi i ekspertëve të videos së famshme të Dritan Priftit, në të cilën ish-ministri

Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri 372685_100000228417989_160412359_q

Emiljan Pjetri · 66 mutual friendsShkarkim...
JUA ...MOTRAT KUTI KENI O TALIBAN ,PO KU ASHT MANIPULIMI MORE JUA SHK MOTRAT E FAMILJET ,KU ASHT THASH KU O PISA ,POR JU ME JUSHK MOTRAT SE ATE QE FURNIZOI SERBIN ME NAFTE DONI JU O TALIBAN .KUSH THOT QE VIDIO ASHT E MANIPULUME ,JA SHK LIBRIN E SHPISpara 20 minutash ·

Emiljan Pjetri komentoi në lidhjen tuaj.
Emiljan wrote: SHPERNDAJ SATE DUSH O TALIBAN SE ,PO TE BNJHIN MIRE SE KUSH PLEHI JE OTE SHKERDHEFSHA FAM,ILJEN ,PO PSE MORE PLEH KURTY TE CENOHET FAMILJA TE VJEN KEQV E PER TE VRAMIT E GERDECIT SHPIF KTU ,POTE THAM SE TIKAM SHKERDHY RONBT TY E BERISHES ,SHKELZENIT E KUJDO ,KLAM METE MARE PENG E METE SHTYP ME TANG.


Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri 372685_100000228417989_160412359_q22 orë më parë
Emiljan Pjetri

o taliban ,ke pas ken ti ipari qew ke pas fol per mu ,prandaj ju kam sha ,,pra o zagare jeti qe me ke sulmu neper te tjere ,por pati shkerdhy vajzat para syve nuk ti kam lan se ke mem njofte kush jam,dhe blloko prap se te gjej me adresa tjera .ty te shkerdhefsha robt ,mora e familje se ti je ai qe me shave i pari e mos rri tuj mleh neper int o te qifsha mtrat ty e flori mut bucit








  • Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri 161265_644509076_4807786_q22 orë më parë
    Agim Gashi
    Shiqo ti Emiljan, unë nuk e kam sha askend ne kete botë dhe as Ty. Tani unë kam me ta qite edhe kete ne publik, kam me e lajmrua policinë e shtetit ku jetoj, ketu ka polici interneti dhe ata le te merren me ty. Por pa ta thene edhe nje nuk mundem: Ku e more kete kulture sllavo-komuniste që shan fëmijët, prek ne familje dhe ne nder? Trego ku jeton dhe nga je e ta shofim pastaj more i pa edukatë. Phu Zoti të ardhtë hakesh ty more i mjerë e gjakprishur!

    Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri 161265_644509076_4807786_q22 orë më parë
    Agim Gashi

    Edhe një: Unë skam asgjë të përbashkët me Flori Bruçin dhe as nuk e njof fare!
    Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri 372685_100000228417989_160412359_q22 orë më parë
    Emiljan Pjetri

    un jam prej shkodret dhe jetoi ne athine ,ti o bir kurveet je ai qe me ke sha mu ,dhe shkon e i qet ne publiik ,nuk bahem me nerva per ca qet por te jesh o korrekt o te shkerdhefsha kurvat qe ke nshpi e varza e cate kesh ,qiti ne publik se te la un me iqit ne publik .sa per padinat padit se nuk e rruj aspak ,por mundesit ikam qe mete damtu rande o ceven i qelbt ote shklerdhefsha motrrat ty e sali berishes e ati flori brucit qe del e qet brimen ne int qe na krenka shkrimtarr.po pse i censeru more te qifsha motrat pse censerun ,pse nuk iqet edhe ata te tuat ,maje mende se tikam shkerdhy vajzat para syve se me ktewrast te pewrmisopi edhew rracen
    Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri 372685_100000228417989_160412359_q22 orë më parë
    Emiljan Pjetri

    tinkujton se me trem qe i qet ne int ,un te la vete me iqite o te shkerdhefsha librin e shpis ote qifsha motrat ,o antishqiptare o te shkerdhefsha luibrin e shpise .ca kujton se me trem me polici ti mu ?ote qifsha nerin e motres ty e shkelzen berishes

    ote qifsha motren ,po a nuk ishte fori motershkerrdhym buci qe publikoi sms e mia me ty te censureme nga ty ,mos u merzit se ti shkerdhej motrat ty e ati e berishes e kujdo qe asht me berishen o taliban i qelbt ,tal;iban te qifsha motrat .ti qifsha motrat nqs nuk i publikon ,ti qifsha motrat po nuk padfite ti qifsha motrat ecate per mbaj libri ishpise ty etan antishqiptareve si ju.ta ja[p fjalen sekam mete vesh zi mos u merziyt
    Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri 161265_644509076_4807786_q22 orë më parë
    Agim Gashi

    Hiqmu o mjeran i prishur. A po e shef si po të qelbet goja duke share si cigan. Ndoshta edhe cigan je. Ti kurr smundesh me ken shkodran se shkodranet jane burra. Asnjehere Shkodra Loce ska pas ksi burra te prishun. Ti je ndoshta berllogu i ciganeve shkodran. Burrat e Shkodres nuk shpifin si shpif ti qe te kam sha pa te sha kurr, si qe shajne femijet, motrat e familjen, si ti qe ske aspak burreri, si ti qe me perzin mua me te tjeret, si qe flliqesh ne goje si me e pas ate prapanic....Ik o i mjere e mos u ljmro kurr me. Do te lajmroj ne polici patjeter sepse kete e meriton ti. Ty duhet te izolon çdo shoqri njerzore. Ti e flliq edhe rrethin ku jeton. A spo e shef se çfarë "burrërie" ke a? Ti je ai që ke sha edhe në Youtube, ti je shkurt e shqip je i semurë mentalisht. IK shporru moj ndysire greku!

    Manjaku Emiljan Pjetri sulmon përsëri 372685_100000228417989_160412359_qpara 31 minutash
    Emiljan Pjetri

    o ill motre ,me ken grek nuk asht urp sepse popull me histori te lashte asht ,por e verteta asht qe un jam shqiptare puro ,ipa nderrum origjin siti o motershkerdhym ,ote qfsha librin e shpise ,se ju nderroni fe e atdhe simas interesetit ,ju jeni ata te rexhep krasniqit ote qifsha motren ,ju tham per ty e njerez si flori moterqim buci se jo an kosova jo.sa per yutube ,un nuk kam sha por mundete jet noi tjewter ,ose ke sha ti me emnin tewm se intrigant je .po pse o pil motre censuron bisedat e mia ,po ,pse me permend mu neper lnqe te tjera,prandaj ty te digjka tash ,p pse ja jep flori bucit sms qe te kam nis ty o bir kurvet ,ti kujton se mundesh mem damtu mu?po te tham se je shum i vogel me ukap me mu.nigjo ,shkodren je vogel me vlersu ti o taliban i shqfqet krasniqit ,o taliban .nigjo ,un per polici nuk erruj ....se jua qi motrat tyne i shrtypi sikur kam shtyp e sikur dote shtypi ty.



    Ja ky psikopat pa e njohur e pa e parë kurr, pa e ditë as emrin e tij vetëm u sul si bishë karpatiane mbi mua. Turp të ketë!
  • Agim Gashi
    Agim Gashi
    Administrator
    Administrator

    Numri i postimeve : 45955
    Age : 69
    Location : Kosovë
    Registration date : 17/11/2008

    Mbrapsht në krye Shko poshtë

    Mbrapsht në krye

    - Similar topics

     
    Drejtat e ktij Forumit:
    Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi