Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ftesë për media nga Ipeshkvia e Kosovës‏

Shko poshtë

Ftesë për media nga Ipeshkvia e Kosovës‏ Empty Ftesë për media nga Ipeshkvia e Kosovës‏

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jan 13, 2012 3:32 am

Ftesë për media nga Ipeshkvia e Kosovës‏
Ftesë për media nga Ipeshkvia e Kosovës‏ Logo

Të nderuar përfaqësues të mediave,
Ju njoftojmë se nesër, me datë 13 janar në ora 11, në Rezidencën Ipeshkvnore në Prishtinë, do të bëhet prezantimi i porosisë së Papa Benediktit XVI, për paqe.
Kjo porozi është e përvjetshëm, ndërkaq sivjet shënon 45 vjetorin qysh kur Papa çdo vit ju drejtohet botës me një mesazh për paqe.
Në këtë prezantim, do të ligjërojnë Ekrem Kryeziu dhe don Dominik Qerimi, ndërkaq me disa pika muzikore do të prezantohen Lule Elezi dhe Antonio Gashi dhe pritet te marrin pjese personalitete nga jeta shoqerore, politike dhe kishtare.
Zyra Ipeshkvnore
Tel. 044 296 818
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi