Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim nga Dardan Krasniqi

Shko poshtë

Njoftim nga Dardan Krasniqi Empty Njoftim nga Dardan Krasniqi

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 01, 2012 8:51 pm

Njoftim nga Dardan Krasniqi 34764_143864115630743_100000214674568_451325_4856720_n

Njoftim nga Dardan KrasniqiPërshëndetje,
Duke filluar nga data 13 deri më 18 shkurt 2012,zhvillohet në Tiranë seleksionimi për datëlindjet 1996!

Shpenzimet e akomodimit: pritja, akomodimi në hotel dhe ushqimi janë në ngarkim të FSHF.
Vetëm shpenzimet e udhetimit i paguajnë vetë lojtaret.


KUSH ESHTE I INTERESUAR TE ME SHKRUAJ TE DHENAT (DITELINDJEN, KLUBIN DHE TE MI DERGOJ ME MESAZH)

FALEMINDERIT!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi