Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peçi ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Shko poshtë

Peçi ndodhet jashtë rrezikut për jetën Empty Peçi ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 22, 2012 9:40 pm

Peçi ndodhet jashtë rrezikut për jetën


Peçi ndodhet jashtë rrezikut për jetën A.PECI
Nëntetar, Aleksandër Peçi ndodhet tërësisht jashtë rrezikut dhe funksionet e tij jetësore janë duke u kthyer në normalitet. Ky ishte njoftimi i bërë publik pak minuta më parë nga Ministria e Mbrojtjes dhe Shtabi i Përgjithshëm i FA-së.

Sipas këtij njoftimi konfirmohet se nëntetar Aleksandër Peçi, është transferuar në Spitalin Ushtarak Amerikan në Bazën Ajrore të Bagramit, në veri të Kabulit, një spital me personel shumë të kualifikuar për ndërhyrje kirurgjikale të vështira.

Nëntetar Peçi i është nënshtruar edhe një operacioni tjetër, i cili ka zgjatur disa orë. Operacion ka dalë me sukses të plotë dhe aktualisht gjendja e tij shëndetësore është.

Gjithashtu informohet se, pasi gjendja e tij shëndetësore të jetë në nivel të qëndrueshëm për të përballuar kushtet e udhëtimit, ai do të transferohet për një trajtim mjekësor më të gjatë dhe më të hollësishëm në Gjermani.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi