Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noftim i brigades Zahir Pajaziti e Ushtrise Clirimtare te Kosoves

Shko poshtë

Noftim i brigades Zahir Pajaziti e Ushtrise Clirimtare te Kosoves Empty Noftim i brigades Zahir Pajaziti e Ushtrise Clirimtare te Kosoves

Mesazh nga Agim Gashi Fri May 11, 2012 1:42 pm

Noftim i brigades Zahir Pajaziti e Ushtrise Clirimtare te Kosoves 529922_261180693980913_100002669537028_483498_440782124_n

Noftim i brigades Zahir Pajaziti e Ushtrise Clirimtare te Kosoves

Brigada Zahir Pajaziti kerkon mobilizim lufte per tere trojet Shqiptare ne rrezik nga armiqte tane sllavo-greke.. pasi qe simbas rrjedhave te ngjarjeve po shihet qe do kete lufte dhe kjo do jete lufte per jete a vdekje e Shqiptareve ne Ballkan dhe i fton te tere djemt e paster Shqiptare qe jane te afte per lufte ti pergjigjen kesaj thirrje.
Dhe si per fund i njoftojme spiunat e SHIK se jane persona te padeshiruar dhe te qendrojne larg puneve tona.

Shtabi komandues i brigades Zahir Pajaziti.


Komandanti i brigades Hasan Zeneli

Noftim i brigades Zahir Pajaziti e Ushtrise Clirimtare te Kosoves Brigada

Njoftimin e sollu: Komandant Teli
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi