Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Remzi Ejupi ngushëllon dhe nuk heq dorë nga akuzat për Asanajn

Shko poshtë

Remzi Ejupi ngushëllon dhe nuk heq dorë nga akuzat për Asanajn Empty Remzi Ejupi ngushëllon dhe nuk heq dorë nga akuzat për Asanajn

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jun 16, 2012 2:25 pm

Remzi Ejupi ngushëllon dhe nuk heq dorë nga akuzat për Asanajn


Remzi Ejupi ngushëllon dhe nuk heq dorë nga akuzat për Asanajn Photo13---
“Me keqardhje kam marr lajmin për vrasjen makabër të z. Dino Asanaj. I shprehi ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes Asanaj. Kjo vrasje e tmerrshme e cila ka tronditur të gjithë neve duhet zbardhur sa më shpejt dhe të marrin dënimin e merituar ata që bënë këtë akt qyqar”, thuhet në reagimin e Ejupit.

“Me keqardhje më duhet të përmend deklarimet e mia të mëparshme rreth raportit me të ndjerin Dino Asanaj rreth rastit të hotelit “Grand” për shkak të publikimit nëpër media të emrit tim dhe rastit “Grand”. Unë qëndroj mbrapa deklarimeve të mia për të cilat kanë raportuar gazetat; ”Express”, “Zeri” dhe “Koha ditore”, unë edhe drejtpërdrejt kam folur në emisionin Interaktiv në KTV”, thuhet më tutje në reagim.

“Ftoj të gjithë që të presim rezultatet e hetimeve dhe të mos e shfrytëzojnë rastin dhe vdekjen tragjike të të ndjerit Asanaj për përfitime personale dhe për ta shitur gazetën. Mbes i bindur që autoritetet e vendit dhe ato ndërkombëtare do të zbardhin motivet e vërteta të kësaj ngjarjeje tragjike”, ka thënë Ejupi në reagimin e tij.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi