Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fluturoni me çmimet më të lira!

Shko poshtë

 Fluturoni me çmimet më të lira! Empty Fluturoni me çmimet më të lira!

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jul 03, 2012 9:48 pm

 Fluturoni me çmimet më të lira! Airwings
 Fluturoni me çmimet më të lira! Banner
Do të fluturoni për në vendlindje?[color=#ffffff]

Airwings ka shtuar numrin e destinacioneve dhe fluturimeve nga Gjermania dhe Zvicra për në Kosovë dhe Maqedoni.

Të gjitha fluturimet realizohen me aeroplanë modern, të sigurtë dhe komod nga kompania ajrore gjermane Hamburg Airways.

Kurse, çka është më e rëndësishme, ju flutroni me çmimet më të lira!

➤ Zürich - Prishtinë
Zürich - Shkup
Zürich - Ohër
Basel - Prishtinë
Basel - Ohër
Düsseldorf - Prishtinë
Münich - Prishtinë
Stuttgart - Prishtinë
Dortmund - Prishtinë

Rezervoni tani që të përfitoni nga ofertat tona!
Zvicër: [color=#00ADED !important] [color=#00ADED !important][color=#00ADED !important] Fluturoni me çmimet më të lira! Numbers_button_skype_logo[color=#00ADED !important][b]052 625 90 00[/b], Gjermani: 0231/ 863 51 19

Copyright: airwings: //airwings@albnews.ch?Unsubscribe


Fluturoni me çmimet më të lira!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi