Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urimet për Ditëlindjen time!

Shko poshtë

Urimet për Ditëlindjen time! Empty Urimet për Ditëlindjen time!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 27, 2012 12:40 pm

Urimet për Ditëlindjen time! • Urimet për Ditëlindjen time! 274625_100000650592254_1063755944_q
  Liridon Iberhysaj
  Shum urime o nderuar, rrnofsh gjat

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273409_100000142219515_552122994_q
  Shaip Azemi
  Shumë urime për ty, i nderuar Agim! I festofsh edhe shumë ditëlindje të tjera, me shëndet, gëzime dhe suksese!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 203104_100001993768845_8120486_q
  Hasan Elshani
  Agim ne kete dite ju deshiroj shendet dhe shum te mira ne jete.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275078_100001264957132_4102619_q
  Sejdi N. Gashi
  Urime , festofsh edhe shume te tjera !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157690_100000052430645_926000421_q
  Gzim Murseli
  URIME DITLINDJA ISHALLA EDHE 100 TJER TE MIRA KLM

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275967_100001740024614_1854372923_q
  Enver Sahiti
  Urimet me te perzemerta me rastin e ditëlindjës suaj duke te deshiruar jetë të gjatë dhe të lumtur Përshëndetje ..........

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260774_100001852968318_1051019955_q
  Shkelzen Muja
  urimet me te mira me rastin e datlindjes tuaj,z Gashi,edhe 100 vite te lumtura!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372580_100000427502843_279367516_q
  Katina Mele Ilia
  Urime per ditelindjen edhe 100 vite te lumtura

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161354_100002731327270_1483949057_q
  Rabie Asllani
  shum urime per tyy

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161162_100000481864835_1385897075_q
  Fatmire Fusha
  Urime ...shume urime per ju per ditelindjen tuaj !
  I pritsh edhe 100 vite tjera me shendete te plote e te celnikte me keto ide perparimtare dhe vlera te pamohuara .Edhe nje here GEZUAR !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371130_1221436505_1419185224_q
  Lush Buzhala
  Urime ditelindjen edhe 100 vjet te lumtura

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371015_100000718642617_381752422_q
  Enkeleda Likaj
  GEZUAR EDHE 100 PRANVERA TE LUMTURA

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49998_100001771291084_634233595_q
  Met Tahiraj
  Urime....edhe sto ashtu si ju deshironi..

 • Urimet për Ditëlindjen time! 174201_100001761422785_1240195186_q
  Poezi Për Ty
  Shendet e jete,Z. Agim Gashi!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 368946_100000162875562_133361378_q
  Halit Haxhiu
  Urime,shender,fat e suksese te reja

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371377_100000498286673_1456206195_q
  Shezair Koko
  Gezofsh edhe 100 vjet te lumtura ! I lutem zotit per ty te te dergoje me shume fat me nje engjell!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157560_681122374_252205802_q
  Vjollca Hajdari
  Gezuar ditelindjen z. Agim! Gjithe te mirat, jete te gjate dhe te pa brenga! Shume te fala e shendet!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 195566_1531042869_394060_q
  Albert Gjoka
  gezuar ditelindjen. edhe 100 plot hendet, harmoni dhe suksese

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370709_100000880043663_638950006_q
  Hatixhe Ismaili
  URIME DITLINDJEN

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161456_100003550768712_1778431824_q
  Mark Gjoka
  Ju uroj dhe 100 vite te tjera

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173187_100001048431846_572346002_q
  Feti Krasniqi
  Urime edhe shume tjera me te gjita t'mirat.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157226_1677916270_934285415_q
  Mirei Drenogllava
  Ju uroj nga zemra Gezuar diten e lindjes.Zoti kjoft me ju kudo qe jeni.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41440_100000530155198_127694760_q
  Josif Gegprifti
  Gezuar Ditelindjen! Edhe 100 vite te tjera per Ju miku im i nderuar!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157343_1151062640_1293542602_q
  Alma Papamihali
  Urime ditelindjen i dashur Agim. Shendet, mbaresi dhe suksese te uroj. Miqesisht, Alma.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49982_100000483686585_1518716668_q
  Salih Gashi
  urime agim ditlindjen ishalla edhe shum vite tjera te lumtura dhe gjith te mirat ne jete.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260797_1021431999_1514105095_q
  Melita Cana
  shume urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369367_100000536726075_404588340_q
  Bukurije Rrustemi
  Urime datëlindja!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372487_100000123623372_604464113_q
  Xhoxha Alb-Bushi
  G'zofsh edhe shumë vite të tjera !
  Urime Agim, paç Shëndet & Jetë !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565200_1443514912_836498058_q
  Susanne Boveleth
  alles liebe agim

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372218_100002325409903_1639056128_q
  Klara Shuka
  TE BEHENI 100 VJEC !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370789_100000428381418_578496122_q
  Gazi Ahmeti
  URIME DITLINDJA I GEZOFSH EDH SHUM E SHUM TE TJERA

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41728_100000543984938_77952105_q
  Kastriot Gegaj
  Urime edhe shum bekime tjera paq ne jet

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157714_100000718234208_1068204212_q
  Dardan Alberti
  JU UROJ SHENDET DHE FAT VELLA AGIM . KY VITE LE TE JETE VITE I SUKSESIT TUAJ DHE GEZIMI E LUMTURIA LE TE JENE PRIMARE NE JETEN TUAJ ...
  U BEFSH 100 O ZOT ...
  alberti familjarisht ,,,

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369122_100002210692032_357077184_q
  Kaltrina Gashi
  urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273817_100000296291638_778474678_q
  Sabedin Ilazi
  Urime datlindjen.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 623837_1462431141_182775725_q
  Riza Ademi
  Urimet e mija ma te perzemerta per pervjetorintuaj te lindjes..Edhe 100 vjet te tjera te gezuara dhe te lumtura qofshin per ju.Jete e shendet gjithmone miku im Agim Gashi...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49935_100001407199143_5040898_q
  Ajshe Bekteshi
  urime shendet suksese

 • Urimet për Ditëlindjen time! 623837_1462431141_182775725_q
  Riza Ademi
  Urimet e mija ma te perzemerta ne pervjetorin tuaj te lindjes miku im.Edhe 100 vjet te tjera te gezuara dhe te lumtura qofshin per ju..Plot jete e shendet miku im Agim Gashi....

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161221_100001560399029_1380623_q
  Naser Deva
  Urime dhe shëndet !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 276221_100002657463384_1464975237_q
  Aulona Sfarqa
  Urime!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41770_1427327824_5925_q
  Rexhep Shahu
  100 vjet u befsh, shendet e shume fat miku im

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273792_1026341483_1229947088_q
  Nerxhivane Daka
  Urime , urime edhe shumë tjera i gëzofsh !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372637_1412497360_563826158_q
  Liljana Duka
  Edhe 100 vite te bukura me shendet e harmoni prane familjes dhe njerezve tuaj te dashur... Urime i nderuar z. Agim Gashi!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260704_100000577969994_690656409_q
  Ramiz Bojaj
  Urime ditelindja mik i dashur!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372627_100002535004015_270261146_q
  Njazi Xhelo
  SHUME URIME !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371456_100001229395484_1219023108_q
  Exhevit Johnny Rexhepi
  I madhi miku im Agim Gashi. Me rastin e ditelindjes tuaj uroje qe te festosh edhe aq sa ke festuar deri sot, me deshire qe te tjerat ditelindje ti presesh me shume shendet, gezime dhe suksese.Urime e gezuar.Sinqerisht Exheviti...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371094_100001401204503_1006310233_q
  Enver Halitaj
  Agim te uroj nga zemra ime, te festoni ket ditelindje, me mic ,shok e familjen tende te ngusht, pore te madhe sic jeni ju vete te beheni i fort i mbajture dhe 100 vite te tjera JU pershendes gjithnje //

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565235_100000615320894_966063649_q
  Gjon Tuqi
  Urime ditlindjen, Miku i nderuar. Te uroj shendet te mire dhe jete te gjate.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274783_1637544640_443951031_q
  Ferik Avdylaj
  Gezuar ditelindjen z. Agim!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369914_100000362131060_759812566_q
  Kamil Bitiş
  Urime ditelindjen.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41723_100001096062744_1611110039_q
  Besim Shaba
  Urimet me te mira.
  Mbaresi pe ju,
  Dhe familjen tende.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274455_100001590455569_1244962558_q
  Nora Malaj
  Urime..ditlindja...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274500_100000158451967_1937601454_q
  Anastas Nika
  Gezuar Ditelindjen! Jete te gjate e lumturi pa fund!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187425_100000278360408_1087178606_q
  Lefter Çipa Jr.
  Edhe 100'

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370954_100000722443664_988112626_q
  Fran Tanushi
  Gezue dita e lindjes !Jete te gjate e gezime!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274334_1534646041_1294465385_q
  Paqsor Cano
  Agim .. qofte kjo dite e bukur per y. sherim te shpejte dhe festofsh 100 dite te tilla.Shume shendet, e jete miku im i mire..

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371920_100000893186550_347645934_q
  Rasim Beqiraj
  urime ditlindja shendet e suksese ne jete

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369665_100000797951150_678625954_q
  Linda Erza
  URIME DITELINDJEN ,PAQ SHENDET DHE SHUM FAT.ME RRESPEKT LINDA

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49070_1692081459_8801_q
  Librand Dhrami
  ...Ju uroj dhe 100 te tjera,miku im.... I lummtur perhere.....

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274754_100001960996997_2006953406_q
  Adem Salihaj
  URIME DITËLINDJEN,MIK I NDERUAR,SHËNDET DHE GJITHË TË MIRAT!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274754_100001960996997_2006953406_q
  Adem Salihaj
  URIME,MIK I NDERUAR,SHËNDET DHE GJITHË TË MIRAT

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274754_100001960996997_2006953406_q
  Adem Salihaj
  URIME,MIK I NDERUAR,SHËNDET DHE GJITHË TË MIRAT

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173255_100001291989808_1387821613_q
  Hazir Lulaj
  urime edhe 100 te tjera

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371057_100000789085461_1052669418_q
  Arber Peci
  Urime Smile)

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157188_100000694193368_1337368059_q
  Rudina Mlika Roshi
  Ju uroj ditelindjen.Shendet dhe jete te gjate e plot lumturi.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157512_100001302018077_2143834051_q
  Vjollca Binakaj
  Urime dhe gezuar.shendet dhe jete te gjate e te lumtur mik!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 276079_1566631317_1900487702_q
  Adnan Abrashi
  Urime dhe gezuar ditelindjen, miku im i nderuar dhe i respektuar, Agim!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 623546_1646140293_2033729895_q
  Rrustem Gërguri
  Paç shendet,gaz e lumuturi,edhe 100 vjet,jete paqe dashuri ...gezuar !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371502_100002488700795_1472279277_q
  Fadil Berisha
  shum urime i nderuari AGIM zoti te dhasht shendet e jete te gjat

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157625_100002177831049_1756975025_q
  Dibran Tahiri
  G e z u a r Ditelindjen mik!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187292_1765338391_247554577_q
  Dhurata Lazo
  Gezuar ditelindjen dhe 100 !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187402_100001483948798_617529825_q
  Libri Don Kishoti
  Urime, dasht i lumi Zot te kesh sherim ku unë personalisht kam shpresa madhore se ti da ta mundish sëmundjën e përkoshme.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49869_1440895838_1212858_q
  Ramadan Kutllovci
  Përshëndetje i nderuar z.Agim!U R I M E..!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49500_1645906398_2067820533_q
  Afërdita Strellci
  I nderuar z.Agim e urime ditelindjen i gezofshi edhe shume vite !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41731_100000717263146_104800688_q
  Simbad Marinari
  Miku im Agim...! Me rastin e ditelindjes tende perfitoj nga rasti per te te derguar urimet me te mira ! U befsh 100 vjeç ! Qofsh kurdohere i lumtur prane familjes tende, femijeve, niperve e mbesave ! Te uroj ne jete suksese...dhe kurdohere te prifte mbaresia !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157693_100001845873116_814686650_q
  Drita Azemi Kelmendi
  Kurre mos u nalte pena e kanga jote!T' knoft zemra bashke me
  telat e sharkise...
  Urime,shnet gzime e t'mira !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370740_1176114779_769894812_q
  Albert Maloku
  Urime e gezuar ditelindjen.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274640_1790011472_1765990466_q
  Hajdin Janjeva Hajdari
  urime ditlindja edhe shum tjera i gezofsh

 • Urimet për Ditëlindjen time! 48908_100000622525177_399_q
  Osman Ahmetgjekaj
  URIME...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370546_100001079425636_852709538_q
  Julian Alimadhi
  Edhe 100 Agim.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161662_100002115018973_492115634_q
  Mimoza Leka
  Agim,gezuar datlindjen,dhe 100 si kjo dite...shendet mbarsi e shume vargje nga ti!!Urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370707_100001154959491_2054532029_q
  Sadik Krasniqi
  urime Agim , paç shendet dhe te mira ne jete.....

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371725_100000179142036_523441236_q
  Raif Musa
  URIME,GËZOFSH SHËNDETIN EDHE PËR SHUMË MOTE TJERA

 • Urimet për Ditëlindjen time! 195618_1496557716_5172072_q
  Jozefina Traboini
  URIME DHE 100 PLOTSHENDET.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565119_100001181908319_1364092287_q
  Vjollca Malaj
  Gezuar ditelindjen! Dhe 100 vjet me te bukura e te lumtura tè Uroj Mik ..!!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274651_100000952607901_1165335509_q
  Mija Mijushi
  Urime z.Agim !!!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161661_1212071039_2721886_q
  Dhame Xhamballo
  Gezuar edhe 100 ! Shendet , mbaresi, lumturi!

 • Urimet për Ditëlindjen time! UlIqmHJn-SK
  Qemal Nisllaj
  Gezuar ditelindjen! Dhe 100 vjet me te bukura e te lumtura per ty

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369275_100000787646925_525607967_q
  Bedri Selmani
  Z.Agime shume urime,shëndet ,fate dhe sukesese edhe per shume mot.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274781_100000525636701_1660095843_q
  Zhorzh Sand
  Gëzuar ditëlindjen, Agim!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187352_100001039179687_1168492596_q
  Lulieta Bunjaku
  Z. Agim, urime ditelindjen!! Pritsh edhe shum shum tjera me shendet e gjithat mirat qete sjell ne jete!!! Kalofsh sa me mire ne diten tend te shtrejt!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273792_1837606017_543477360_q
  Anisa Hysesani
  Edhe 100 i nderuar !Ju uroj sa me te mira!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41495_1458014986_7727_q
  Muharrem Sfarqa
  Urime Agim. Shendet mbi te gjitha!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49142_1718435098_1060_q
  Mark Preci
  Baca Agim duke te uru ditelindjen,te uroj gjithe te mirat,dhashte zoti shendet per ju dhe familjen e te dashurit tuaj!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260806_100002065680124_1327043740_q
  Poetja Suela Eqerem Katanja
  ME SHENDET DITELINDJA I NDERUAR MIK ,JETGJATESI U UROJ ME VAJZEN TENDE TE MREKULLUESHME

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370664_100000431365036_942018257_q
  Gjoni Fato
  Gezuar Ditelindjen!
  Shendet e mbaresi pergjithmone!
  U R I M E !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 623826_100001921156003_1655107422_q
  Veroniki Hysa
  urime 100vj

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372310_1723606863_2121881329_q
  Bashkim Gashi
  shume urime per ty shendet dhe jete te lumtur.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371930_100002242310494_1191037760_q
  Henri Dauti
  Gezuar Ditelindjen! Qofsh i lumtur gjithe jeten tende si ne kete dite sot.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 624099_100000031446979_211286564_q
  Fanyy Tzz
  Urime Ditlindja, Agim !
  Ishalla edhe 101 vjet te lumtura !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370691_100000207013234_1883214063_q
  Agim Krasniqi
  Gëzuar MIK I NDERUAR!
  Urime të përzemërta për ditëlindje!
  Të dëshiroj shëndet, lumturi,
  mirëqenie dhe suksese në punë dhe në jetë!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274369_773446599_208285573_q
  Ejup Krasniqi
  Une vetem nje te deshiroj per kete dite per te cilat meritat me te medha qe gjindesh ne mesin ton ka nena dhe babai juaj qe kan nje respekt te veqant nga ne por ty ore miku im te deshiroj shendet shendet fat e lumturi ne ato 100 vitet qe do vine

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372541_1668530243_555817388_q
  Lela Osmani
  Gezuar Ditelindjen! Qofsh i lumtur gjithe jeten tende si ne kete dite sot.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370790_100000818155055_1255989713_q
  Aferdita Krasniqi
  Urime me te perzemerta per juve mik yne mund te them simbol i miqesis son ,ju uroj nje jet te gjat dhe te mbar por primar le te jet shendeti ,me rrespekt Aferdita.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370806_100001377325202_28199019_q
  Shkurte Povataj
  GEZUAR DITLINDJA dhe 100 te tjera

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372452_1540728803_610417167_q
  Roland Jace
  Gezuar, edhe 100!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 23251_100000472346136_3557_q
  Sherife Kuqi Morina
  U R I M E !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 186135_1302791183_3758827_q
  Biser Mehmeti
  Shumë urime i nderuar... edhe 100 të tjera...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369353_100000567942684_1087723603_q
  Bilall Maliqi
  Urime ditlindjen. Edhe 100 të tjera...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275398_1845085209_1877136712_q
  Paulo Prenci
  Urime, te deshiroj qdo te mira ne jet.....

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274589_100000456426867_613271268_q
  Suzana Juniku
  Urime Datelindjen Ta Uroj Shendet,Dhe Veq Te Mirat Ne Jeten Tende.Ishalla E Pret Edhe Shum Te Tjerat.Gezur.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41727_100000902622430_2031716843_q
  Aziz Pacolli
  Urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372541_1668530243_555817388_q
  Lela Osmani
  Gezuar Ditelindjen! Qofsh i lumtur si ne kete dite sot gjithe jeten tende.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274499_1599186438_1461932121_q
  Ilir Jano
  urime per pervjetorin tuaj...GEZUAR!!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187369_100001262591270_1956216041_q
  Sejdi Berisha
  Urime ditëlindja! Uroj të keni shëndet dhe jetë të gjatë e të lumtur...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187402_1626128967_316960661_q
  Fadil Lepaja
  Hajde shoq,edhe 100 te tjera i gezofsh!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173804_100000450613218_1201092925_q
  Avdyl Lajqi
  Urime!Edhe 101...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260780_100000227664768_951427820_q
  Nazmi Matoshi
  Agim uroj qe kjo dite te kaloj ashtu si ta don zemra jote urime e shendet

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275617_100000099989094_6026682_q
  Prek Vukaj
  Edhe 100 AGIM...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370670_100000239139257_420007866_q
  Veton Gashi
  Urime gjith mirat ...!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187309_703142918_6374953_q
  Naser Shatrolli
  gëzuar..

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157384_100002572718797_492455233_q
  M Rafaela Pecollaj
  urime dhe vite te lumtura

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274479_100000573026784_2006319903_q
  Ismet Gashi
  Ta uroi ditlindjen Ju dëshiroi shëndet e jetë të gjat.Knaqësia e lumturia te jen bashk me Ju i nderuar i bafsh edhe më teper se 100 vite të lumtura.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369678_100000571047830_1700842246_q
  Margareta Francike Quni
  URIME DATELINDJEN I NDERUARI AGIM GASHI !!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369316_100000593003777_1984366219_q
  Mirash Sokoli
  URIME DITELINDJEN ! GEZUAR , JETE TE GJATE E TE LUMTUR ME GJITHE TE MIRAT NE JETE ! GEZUAR DHE NJEQIND !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275840_100002728331767_8385241_q
  Tatjana Hamzallari
  Shume urime per ty ne ditelindjen tuaj......

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565119_575564960_1826143538_q
  Suzana Gervalla
  Urime miku im

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369361_1055626341_1127101098_q
  Luiza Zanaj
  Gezuar ditlindjen. Urimet me te mira per ju!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275681_1088706050_1942404474_q
  Shpend Tahiraj
  urime ditelindja mik i dashur shendet suksese dhe begati ne jeten tuaj

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161866_100001292402989_494766494_q
  Mariana Gjeci Nikolli
  Dhe 100 vite te tjera,me shendet e lumturi,me pene e sharki ne dore e kenge ne zemer e buze!Gezuar!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275005_1360285070_2026306_q
  Danel Cana
  ta gëzoni datlindjen, paçi jetë të gjatë e të lumtur

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565219_100002573248952_1948409043_q
  Sanije Kaqkini
  MË SHUM RESPEKT TA UROJ DITLINDJEN AGIM,UROJ PËR JU SHERIM TË SHPEJT,DHE SHENDET TË MIRË SUKSESE NË JET,I FESTOFSHË EDHE SHUUUM E SHUM TJERA NË GJIRIN FAMILAR...GËZUAR

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371789_1469621892_1132225783_q
  Ramadan Musliu
  Edhe 100 te tjera, i nderuari artist!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157770_100000572616987_985157873_q
  Marlen Qelia
  edhe 100..!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 174483_1159204098_1091247_q
  Enis Veliu
  Urime z.Agim, gezovsh edhe shume vite te lumtura !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371886_100000410313549_1761994252_q
  Rashit Sahiti
  Gezuar dhe shendet!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 48812_100000582309337_7062700_q
  Imerdin Kukaj
  Gëzuar ditëlindjen ishalla edhe 100 të tjera

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369489_100001021994559_358143674_q
  Mira Hasa
  edhe 100 vjet te lumtura z.Gashi

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372396_1349732242_1737426144_q
  Hafiz Gagica
  Urime ditëlindja Agim, shëndeti i mirë të shoqroft në jet të gjatë e të lumtur,kalo mirë miku im i nderuar..!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49478_100000960438847_1382787560_q
  Shkodran Kololli
  Urime Ditlindja Baca Agim pritsh edhe shum te tjera me familje dhe miqe

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274291_1594430562_2713638_q
  Gjergj Marku
  Urimet me te mira Agim teuroj shendet e mbaresi!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41469_100000003214775_9695_q
  Bexhet Toci
  Agim edhe pse snjihemi te njoh mire ,suksese dhe shu ditlindje ti urofshin familjaret e tu po pse jo edhe ne qe tani me te kemi njeriun tone.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161868_100000802514694_576241699_q
  Burim Gashi
  Gezuar Ditelindjen!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370564_100000781570609_1598443007_q
  Fehmi Korca
  Urime miku im suksese dhe shendet edhe shume vite te lumtura ne jete !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370055_100001235945987_1136411902_q
  Malë Shala
  URIME TE DESHIROJ EDHE 100 VITE TE LUMTURA

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369502_678723185_254558449_q
  Kristaq Shabani
  I nderuari mik i madh Agim Gashi, ju uroj nga zemra : "Dhe 111 vite te lumtura , te gezuara dhe te begata edhe ne pasurine krijuese!"

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372379_100000273110759_631472610_q
  Mondi Hajro
  Gim gezuar ditelindjen...edhe 100 vite te tjera me te bukura...cte te doje zemra miku im dhe gjithe te mirat per ty !!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49487_1457049352_836868718_q
  Kadire Sh Pira
  Urime ditelindja

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369474_100002629501376_2033579494_q
  Abdyl Ymeri
  urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371840_1276864673_2066792264_q
  Hiljmnijeta Apuk
  Happy birthday to you

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274666_100002273963917_1505423100_q
  Dila Gjeloshi Mataj
  urimet me te mira per ditlindje,fat dhe mbaresi ne jete!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369647_1227679077_1018485347_q
  Lavdim Dushi
  Urime Ditëlindja shendet e të gjitha të mirat...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369231_100000277232185_1525189516_q
  Reshat Reshitaj
  Urime, suksese ne pune....

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274484_1781560988_1983153811_q
  Arjana Plaka
  Gimi, GEZUAR DITELINDJEN! Te uroj shendet, gezim dhe jetegjatesi! Kalofsh nje dite te kendshme sot!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372404_100001036189732_234893716_q
  Arbnor Aliu
  urime urime edhe shum tjera me shum fat shéndet dhe lumturi né jeté

 • Urimet për Ditëlindjen time! 186816_100001433586081_1094014303_q
  Fehmije Gashi-Bytyqi
  urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 368718_100001624107944_1379187291_q
  Kastriot Kambo
  GEZUAR DITELINDJEN SHENDET E LUMTURI KLB

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161890_100000990016558_542167114_q
  Gjin Musa
  Gezuar,shendet dhe bekimin e zotit pace gjithmon.100 vite jete te lumtur.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 573713_100000517740978_2018472176_q
  Sadri Miftar Hadergjonaj
  urime o Gimi yne me plot deshira per jete te gjate

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260830_100000473771648_1223958619_q
  Drita Gashi
  Urime mrivshe 100tat

 • Urimet për Ditëlindjen time! 195442_708635351_2358823_q
  Burbuqe Ruhani
  Urime , edhe shume te tjera

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371968_100001751144759_2115647741_q
  Natalina Sander Prendi
  Auguri u befsh 100 vjeq

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187320_100000547431440_1834364045_q
  Teuta Gjata
  urime mik edhe 100 vite te tjera te lumtura♥️♥️♥️♥️

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173776_100000599427621_730159308_q
  Franush-Franja Prekpaljaj
  urme o burri i atdheut

 • Urimet për Ditëlindjen time! 368887_100000902915886_1758893720_q
  Margarita Serreqi
  Urime ditelindjeni nderuasr mik, edhe shume shum tjerste lumtura,,,,,,

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370806_100002324100275_1968433942_q
  Agim Desku
  me prit te ju uroj edhe unë,me thaj cilën fjal e dëshiron më shumë,fjalën Atdhe ,qe sebashku me te do ju urojmë shumë vite lumturi,këngë,vargje dhe shumë evenimente te bukura nga dora e jote dhe goja e ëmbël e juaja,lum miku,sukseseeeee

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161607_100001643290354_1326943962_q
  Shaqir Foniqi
  Urime dhe Gezuar!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372209_100003259597107_324970226_q
  Likeni Hasit-Zefi
  SHUM URIMEME PER TYY!!!...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173160_100001450687111_775335350_q
  Nexhmedin Syla
  Urime o Agim Gashi ..tu shtofte jeta midis miqeve dashamireve me te gjitha lehtesimet dhe embelsite per te permbushur 101 e me shume vjet i lumtur kudo e kurdo.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urimet për Ditëlindjen time! Empty Re: Urimet për Ditëlindjen time!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 27, 2012 12:43 pm


 • Urimet për Ditëlindjen time! 273809_100001443949286_1392076043_q
  Anila Dahriu
  Urime!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369531_1588148722_1092822861_q
  Xheva Rexhepi
  urime ditlindja edhe per shum vjet

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157864_100002301437173_1914100210_q
  Meleq Zerani
  urime per ditelindjen edhe 100 vjet...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157347_100003483543265_1695740702_q
  Shkurte Babanaj
  urime i nderuar datelindjen dhe i gezofsh 100tjera me shendet lumturi dhe harmoni

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274583_100001962999442_4771680_q
  Maria Scholl
  molto gratulationen

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369473_100001328401148_507320072_q
  Hamdi Elshani
  URIME,i nderuar

 • Urimet për Ditëlindjen time! 211968_100000793422502_4429720_q
  Liliana Temo Dallaku
  Edhe 100 vjet!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161791_100000481908431_1859336708_q
  Kaltrina Rama
  Shum urime për ty o baca Agim të uroj edhe 100 vite të lumtura me familje

 • Urimet për Ditëlindjen time! 186704_100000759084838_185566_q
  Skënder Buçpapaj
  Urime për ditëlindjen, i dashur dhe i nderuar Agim! I festofsh edhe 100 të tjera plot gëzim e fat, plot frymëzime të pasherrshme, gjithmonë me zërin e ngrohtë dhe të kristaltë! Të pastë Kosova dhe kombi gjithnjë e më të lartuar e më madhështor! Qofshi gjithmonë të bekuarit e Zotit të Madh ti dhe të gjithë njerëzit e tu të zemrës!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371065_100000425943289_1682194048_q
  Svetlana Dorotová Kovacova
  Urime per ditelindjen Smile

 • Urimet për Ditëlindjen time! 574006_1599663696_510119547_q
  Prend Buzhala
  Gëzuar, për shumë mote ditëlindjen!
  I bëfsh edhe njëqind të lumtura!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372365_100002255437244_1389395330_q
  Bledar Haka
  Gězuar qofsh gjithmoně z Agim.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275968_1138143663_987785730_q
  Sokrat Habilaj
  Urime per ditelindjen!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565218_100001651435949_264833240_q
  Gjergj Nikolla
  Miku im i mire...
  I nderuari artist Agim!
  Edhe per njeqind vite te tjera si agime bjeshke,me shume te mira e suksese per ju,me shendet,lumturi e gezime familjare dhe si shqiponje e Adriatik-Jonit i forte,si shkemb i Korabit...
  Gezuar kete dite te madhe,per ju e familjen tuaj o i miri mik Artist!
  Perqafime...


 • Urimet për Ditëlindjen time! 187071_100000804163944_2485035_q
  Petrit Sulaj
  urime, Agim, shume urime i dashur!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274781_1456096854_485970691_q
  Ruzhdi Orana
  Urime ditelindjen e i gezofshi edhe njeqind te tjera secila ma e lumtur se tjetra dhe se bashku me ata qe i doni dhe ju duan!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274592_751540655_364598162_q
  Rexhep Avdyli
  URIME I NDERUAR BACA AGIM TE UROJ SHENDET DHE SHERIM SA ME TE SHPEJT.......

 • Urimet për Ditëlindjen time! 48980_100000681574779_6867_q
  Hamit Taka
  Edhe shume vjet akoma, duke plotesuar gjithe ato qe i ke enderruar, por ende s'i ke realizuar!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260646_100000121248410_1508313128_q
  Shefqet Podvorica
  URITME Ditëlindja ,Shëndet dhe përmirësim sa ma të shpejtë i dashur Poet Agim dhe të gjitha të mirat ,duke iu përgëzuar për Kurajon tuëj Uroi që edhe shumë e shumë tjera të pritni në një gjendje sikurse vetë e dëshironi dhe gjithë shoqëria për ju poashtu !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273868_100000034204539_1211637165_q
  Sebahate Berlajolli
  AGIM URIME URIME, E SHUM TE TJERA ME GJITH MATE DASHURIT QEJ KE PER RETH E TE DUAN SHUM

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173173_100001411870073_614902180_q
  Behar Malaj
  Gezuar Ditelindjen edhe 100 vjec,...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273693_769142206_718887105_q
  Ajet Nuro
  Miku im Agim, gëzuar ditëlindjen, shëndet dhe gëzime të uroj!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157119_100001373705677_209549088_q
  Klaus Müller
  "Happy Birthday to YOU my Facebookfriend!"

 • Urimet për Ditëlindjen time! 368872_100000566652965_72930859_q
  Vedat Selimi
  Zo. Agim Urime e shum urime Ditelindja. Gezofsh edhe meshum te tjerat qe do vijn per ju. Gezuar Vëlla e paqe shendet e jet te mbar. Nga Vedat Selimi. Gjilan Kosove e Amerik.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 50032_100000613597074_471497930_q
  Kopi Kyçyku
  GËZUAR, AGIM! EDHE NJË SHEKULL GJEOLOGJIK! (NJË MILION VJET!)

 • Urimet për Ditëlindjen time! 174197_100002484878444_1250452268_q
  Fajojo Kevin
  DHE 100 DITE SI KJO PLOT SHENDET DHE LUMTURI!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260623_100000605131025_1245646428_q
  Sylë Bajrami
  Urime KOSOVE
  (Me rastin e Ditelindjes)

  Si Agimet Pranverore,
  permbi Trojet tona Etnike.
  Agim Gashi me sharki,
  bashk me Kengen Heroike.

  Si Shqiponje qe fluturon,
  cep me cep Trojeve te veta.
  Agim Gashi -ze bilbili,
  i thot Shqipnise mire se te gjeta.

  Zanin Pushke e telin plumb,
  ner beteja e neper gezime.
  Fale me shendet ke nga Kosova,
  nga keto Troje shume Urime

  s.b

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372285_100003148001799_1011050654_q
  Daniel Gazulli
  Asht emocion per mue me marre pjese ne ditelindjen tande: Aty do te jem me te urue jete te gjate e paqe ne shpirt.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 186423_1257037079_1358109061_q
  Adrian Gjovalin Luka
  100 dhe me gëzime...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372535_100000525963892_1469360859_q
  Qeta Tun
  SHUMMMMMM URIME DITLINDJA I GEZOFSH EDHE SHUM VITE TJERA NE LUMTURI SHENDET MBARSI NE JET GEZUAR GEZUAR

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372574_100001672150408_1989620079_q
  Qerim Bajramii
  Gezuar Ditelindjen! Agim miku, se pari t'uroj shendet, mbaresi, begati dhe 100 vjet te lumtura.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369463_100001004643721_1349631286_q
  Lira Liraa
  urime ditelindjen,gjitha te mirat ne jete..

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371158_100003978438424_899224370_q
  Agim Gashi Poet
  Urime ditelindjen time adashi im i dashur...te uroj nga zemra te gjitha te mirat e botes..dashte zoti qe keni veten suksese dhe lumturi ne jete,,,u befsh plak me te thinjurat e bardha .....te deshiroj gjithqka nga zemra....urime....gezuar....me respekt te madh per ju une Agimi,,,

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273831_1422468005_1415825844_q
  Flora Kelmendi
  Gezuar ditlindjen dhe 100 vite tjera me shendet dhe lumturi tja kaloni..Urime.!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565215_100001944897703_1021862987_q
  Masllan Meci
  URIME !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 368837_1148397999_1269320251_q
  Shkelqim Mavraj
  Urime Ditëlindja, ishallah dhe shume te tjera...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157382_100000386266781_1418460163_q
  Xhevdet Berisha
  Urime dhe shendet

 • Urimet për Ditëlindjen time! 187424_1230203136_921201029_q
  Qendrim Rijani
  Gezueshem!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41728_1115194853_1477568195_q
  Bardh Q. Musa
  Urime Agim, Paç jete te gjate!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369255_1727151704_539614796_q
  Marigona Tasholli
  O daja im i dashur urimee edhe shumm shumm tjera te lumturaa te puthi shumm shummm♥️♥️

 • Urimet për Ditëlindjen time! 623655_100000960256653_1827337063_q
  Diellza Bajrami
  Urime ditelindjen!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260612_100001096034143_1501402803_q
  Fatos Geci
  Urime..

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369394_100001358944759_1904161568_q
  Moza Bytyqi
  Urime Daja Agim ditlinda i gzofsh shum tjera,uroj te kesh shendetin lumturin te gjitha te mirat ne jet

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369280_100000139851795_436593421_q
  Nergjivane Vitia
  shum urime Gimo ishalla pret edhe shum tjera te uroj se pari shendet te mir e tjerat me ren Gezuar ishalla 100 vjet i ban

 • Urimet për Ditëlindjen time! 186128_100000439943293_5933497_q
  Bujar Tabaku
  Urime te perzemerta.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369448_502991800_1321379394_q
  Astrit Hasani Fona
  Urime ditelindjen z. Agim. Shendet, harmoni dhe fat!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372634_100000455265603_253298366_q
  Arsim Halili
  Shume i nderuar baca Agim me lejoni te ju percjell urimet me te sinqerta me rastin e ditelindjes tuaj, jetegjatesi, shendet dhe suksese kudo ne jete, respektet e mia.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157711_100001581760028_1105134094_q
  Avni I. Suka
  Urime baci Agim edhe 100! Mos i numëro vitet por numëroi uratat! Ti nuk po mplakesh vetëm të duket ashtu.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 186093_100001121649079_2307819_q
  Valton Aliti
  Urime!U befsh120vjec

 • Urimet për Ditëlindjen time! 368914_100002339891353_852150977_q
  Besnik Rama
  Urime Miku im.... te uroj edhe 100

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41499_100000187771311_703_q
  Driton Gashi
  Shume urime, i dashur Agim!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173802_100000876071402_621829752_q
  Indrit Vezi
  Urimet me te mira i nderuar

 • Urimet për Ditëlindjen time! 572992_510038495_256527142_q
  Avni Rudaku-Rudi
  Shume urime i dashtun Agim!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157732_1198531083_503809903_q
  Atdhe Berisha
  urime urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370961_100001637911412_1221994472_q
  Beni Peja
  urime datlindjen i nderuar Agim Gashi ju deshiroj jete te gjate dhe te lumtur

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274618_100000238957508_1641251090_q
  Flora Peci
  Gëzuar ditëlindjen i nderuar mik!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 174173_1621631890_2028989785_q
  Ekrem Meta
  Urime Ditelindjen Agim!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565227_100002518020872_2085846776_q
  Gazetari Ilir Berisha
  gëzuar ditëlindjen

 • Urimet për Ditëlindjen time! 48950_569414038_1905921020_q
  Vjollca Kastrati
  Urime dhe sherim sa me te shpejt!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173593_1062555449_2134091114_q
  Naser Gashi
  Kushe shume Urime u befsh 100 vjeq. Gjithe te mirat suksese dhe shendet ne jete. Urime Ditelindja !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 260767_100002353293118_1546735544_q
  Betim Ramadani
  urime ditelindjen

 • Urimet për Ditëlindjen time! 572521_100000702005856_1503727399_q
  Qendresa Ademi
  Urime Daj inshallah i bon dhe 100 vjet te deshiroj shendet dhe lumturi ne jet.


 • Urimet për Ditëlindjen time! 372446_100001209507443_1453505050_q
  Ragip Prapashtica
  Urimet e mia me te perzemerta dhe me te sinqerta qe rrjethin nga thellsia e zemres sime, ti dergoj ty miku ime i cmuar Agim.I pritesh dhe i festosh edhe 100 tjera, i lumtur, i gezuiar, dhe me plot te mira ne ket jet.Zoti te bekoft dhe paqe jete te gjat sa malet Agim Gashi.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372377_100000780049226_375747189_q
  Gëzim Gërguri
  Urime i nderuar ...deshiroj te keni shendett se pari dhe gjitha t'mirat t'ju percjellin ne jete....Respect per Ju..

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371901_100000481307265_2014026252_q
  Jusuf Bejtullai
  Urime,urime,urime...i plotesofshi te gjithe endrat...ju deshiroj nga zemra..

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372656_1325467122_1532124148_q
  Burim Gërguri
  Shume urime e shendet .

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41722_100002361201360_150467964_q
  Alban Raci
  Urimee

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371094_100002821308467_886377870_q
  Merita Berisha
  Urime dhe Gezuar...Paq shendet te plote.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157207_1540377846_257109402_q
  Jeton Brestovci
  Urime ditëlindja te deshiroj te kalosh vite te lumtura me njerzit familjar qe i don dhe qe te duan ty po edhe me ata njerz qe i ke dhe me te veqant " me nderime e respekt nga Jetoni

 • Urimet për Ditëlindjen time! 211930_100003645949497_1153900606_q
  Selvete Terstena
  Urime ditlindjën Agim ! Gëzuar edhe për 100 të tjera me shëndet e lumturi .

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372582_100002030208116_1944867840_q
  Ardian Zejnaj
  Urime datlindja Agim Gashi, i befsh 100 vjet, te kesh shendet, lumturi dhe suksese te tjera ne vitet pasuese!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274566_1188596998_1116410442_q
  Pranvera Kurushi
  Edhe 100!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274699_1751465200_1582989122_q
  Albina Gashi Gerxhaliu
  urime ditlindja agji Agim Gashi edhe shum tjera pritsh me shendet te mir e ne vendlindjen tende te dlir.......

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41750_100001455916995_787868349_q
  Pajtim Ramadani
  urime ..

 • Urimet për Ditëlindjen time! 48761_1736395159_2109734015_q
  Naime Osmani
  Urime ditelindjen,shendet,suksese e jete te gjate e te lumtur!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370603_100000488608866_1044653108_q
  Avdulla Rexhaj
  URIME DITELINDJA!!!!
  Mik i nderuar POET E ARTIST, edhe shume e shume vite te tjera, te shendetshme, te lumtura dhe pa asnje hije brege! Uroj qe sa me shpejt te sherohesh, dhe te pime kafe prap, TE MOTRAT BINJAKE!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49452_1125701691_738703554_q
  Maria Cabrera
  feliz cumplee

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41428_100003291818698_1371009136_q
  Lucia Hila
  Shume urime per ty mik i dashur Agim Gashi. Zoti te bekofte e te ruajte. Qofsh i lumtur e me shendet te plote. Gezuar Agim.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 27425_100000951323828_1983_q
  Hajredin Kabashi
  urime miku im ditelidja,paq shendet dhe lumturi ne jeten tuaj !!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 27425_100000951323828_1983_q
  Hajredin Kabashi
  urime miku im ditelidja,paq shendet dhe lumturi ne jeten tuaj !!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 27425_100000951323828_1983_q
  Hajredin Kabashi
  urime miku im ditelidja,paq shendet dhe lumturi ne jeten tuaj !!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372485_100000903411228_1945740335_q
  Katia Katiaa
  GEZUAR DITELINDJEN I NDERUAR MIK...EDHE 100 VITE TE TJERA TE LUMTURA...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 27425_100000951323828_1983_q
  Hajredin Kabashi
  urime miku im ditelidja,paq shendet dhe lumturi ne jeten tuaj !!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 27425_100000951323828_1983_q
  Hajredin Kabashi
  urime miku im ditelidja,paq shendet dhe lumturi ne jeten tuaj !!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 27425_100000951323828_1983_q
  Hajredin Kabashi
  urime miku im ditelidja,paq shendet dhe lumturi ne jeten tuaj !!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41719_1091737989_497611248_q
  Naser Prapashtica
  urime urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157410_100002918033429_2085781938_q
  Zef Preci
  edhe 100 mik i dashtun,plot gjalleri dhe dashuri ne jeten tende


 • Urimet për Ditëlindjen time! 275328_100001422413604_583276253_q
  Shezai Shaqiri
  https://www.youtube.com/watch?v=YuZoUIwK7LO Te Urije Ditelindjen dhe te uroje shendet dhe jete te lumtur ne jete

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369751_100000214674568_1763411217_q
  Dardan Krasniqi
  urime o baca Gim!
  gjitha t`mirat...

  me respekt,
  D.K.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372482_100001310913418_1898301993_q
  Epoka E Re
  urime!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371822_1161698455_2131643906_q
  Artan Z. Haraqia
  Urime e cdo te mire per ju i nderuar!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371112_100001489261783_963437904_q
  Podrimja Majlinda Ukaj
  Urimeee Zotri i nderuar gjitha t'mirat...Nga zemra te uroj veq shendeti yt te permirsohet ashtu siq ti deshiron...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274710_598759633_1279188236_q
  Lezina Itagjufer
  ... dhe u rrite...u bëre njeri i mençur që di t'i falësh dashuri të gjithëve...pasi u rrite nga një mbretëreshë... DHE 100 PRANVERA TË LUMTURA MIKU JONË AGIM!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370823_100002339944294_2014154563_q
  Xhelal Luca
  Te uroj dhe njeqind vjet o i madhi Agim Gashi . Shkemb ne maje te malit te artit Shqiptare . Gezuar ditelindjen .

 • Urimet për Ditëlindjen time! 49937_100001581836882_2426589_q
  Thimjo Fili
  JU UROJ GJITHE TE MIRAT , SHENDET E GEZIME NE JETEN TUAJ TE PERDITESHME I NDERUAR AGIM !!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274628_100000406115855_350920050_q
  Valon Beqiri
  Urime i dashtun mik...Plot te tjera me shendet dhe lumturi...!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274749_100000239317420_695562561_q
  Astrit Haraqija
  Urime,urime
 • Agim Gashi
  Agim Gashi
  Administrator
  Administrator

  Numri i postimeve : 45955
  Age : 68
  Location : Kosovë
  Registration date : 17/11/2008

  Mbrapsht në krye Shko poshtë

  Urimet për Ditëlindjen time! Empty Re: Urimet për Ditëlindjen time!

  Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 27, 2012 12:44 pm


 • Urimet për Ditëlindjen time! 623641_100003279388788_1944645615_q
  Igballee Imeraj
  Urime miku yne i nderuar,,pac jete te gjate ...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157827_1050432265_1653316_q
  Shkelzen Rexha
  Gezuar ditelindja, edhe shume te tjera, duke ju deshiruar gjitha te mirat, mbaresi !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 275246_100000582437455_2097760_q
  Mentor Thaqi
  Agim, duke i ditur brengat tuaja, kësaj here do i bie shkurt vëlla i dashur: më shumë shëndet, më pak merzi, më shumë mirëqenie dhe përkujdesje edhe institucionale ndaj teje, ..., mbi të gjitha bekimin e Zotit!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 203092_100000267702029_2270055_q
  Cerciz Loloci
  urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 276183_100002794140922_2958421_q
  Shaban Gashi
  Agim të uroj shumë shëndet dhe jetë te gjatë !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565122_1512766646_2019052075_q
  Ibrahim Xhemajli
  urime pritsh edhe shum tjera me shendet e lumturi.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 572867_100001675528478_859926227_q
  Gazetar Ilir Berisha
  gëzuar ditëlindjen

 • Urimet për Ditëlindjen time! 174210_100000589090220_1981508867_q
  Bediha Muhaxherka
  Agim miku i nderuar, po te quaj sot keshtu sepse po me dukesh me i afert, sesa te te them, Rapsod, kengetar, kompozitor, poet, autor,,,,,,,e tj tj......
  Sot ne diten te nde te vecant, Une nga zemra te uroj dtl.
  Uroj qe shendeti t.ju mbaj, t.keni mbaresi dhe shume optimizem per t.mbijetuar te gjithat.
  Miku im, te takofsha me shendet kur i ben 100 vjet.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369567_100001685457142_1022173045_q
  Hafize Gerxhaliu
  Urime Ditëlindja miku Agim, gjitha t'mirat suksese dhe shëndet...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273731_1450580281_749770206_q
  Ramadan Dani Mustafai
  Ne emer tim dhe familjes time dhe stafit RADIO ZERI ILIRIDES te uroj datlindjen duke i deshiruar jet te gjat dhe te lumtur me respekt dhe nej her

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273416_100000041739191_124976761_q
  Hasan Qyqalla
  Urime DITELINDJA miku im e paq shendetin...Gezuar!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273798_100001117479064_940639758_q
  Fati Itaf
  gëzuar ditëlindjen ,qofshi i uruar përqafuar nga shëndeti dhe lumturia Smile

 • Urimet për Ditëlindjen time! 273780_100000252189962_1814536446_q
  Xhevat Latifi
  urime Agim edhe shume e shume agime te lumtura

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369354_100002758436314_683259413_q
  Albiona Krasniqi
  Urimee !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 368939_1005276158_873150373_q
  Orhan Rexhepi
  Urime !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 372251_100001181825890_1004615363_q
  Engjëll Koliqi
  Shume i dashur Agim vellai Smile Shume urime per Ty! Mbi 100, plot shendet, mbaresi, fat dhe lumturi! Gezuaqr!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 41713_100001393159844_3650_q
  Zeri Arberit
  Urime ditelindjen

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173745_100002944322522_171450882_q
  Shaip Emerllahu
  Urime ditelindjen Agim!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173634_100000201677068_1346453072_q
  Shpresa Krasniqi
  Miliona urime per TY miku im Agim Gashi!!..edhe shume e shume te tjera i gezofsh!!Te uroj shume shendet,lumturi,fat e u realizofshin te gjitha enderrat tuaja!! G E Z U A R !!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157562_100000827790765_1275073035_q
  Lek Prenga Gjeqi
  EDHE 100 VITE TE LUMTURA MIKU IM

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173688_1215486062_1799307394_q
  Agron Xhama
  I dashur Agim, ora eshte 12.01 minute e dates 27 korrik dhe mendoj se jam nder te paret qe te uroj me gjithe zemer gezuar ditelindjen, me jete te gjate e shendet dhe sukse me te medha, te na gezosh sic na ke gezuar per here.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 186412_100001140237463_1862561583_q
  Labinot L Ademi
  I nderuari dhe shum i respektuari Agim te uroj gjitha te mirat ne jete


 • Urimet për Ditëlindjen time! 372318_100001453498072_2024288591_q
  Manush Cekaj
  me mijra urime pere ty miku ime zoti ju bekoft me 100 pranvera te bukura..me respekt m.cekaj

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371936_100001341770614_810670910_q
  Arben Citaku
  Shum urime!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369377_100002120228652_671788177_q
  Bukurije Bushati
  Gëzuar Ditëlindjen Agim Gashi. Edhe 100 Vite të lumtura!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 572417_1123822010_1807152205_q
  Gani Mehmeti
  Gwezuar datelindjen! Edhe njeqind te tjera me shendet, lumturi e suksese!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157800_100002343732781_843339480_q
  Kore Liliana
  Urime !!!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157688_1132178901_1638653403_q
  Blerim Çoçaj
  Urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 371481_1266186988_1743951012_q
  Roland Sylejmani
  Urime !

 • Urimet për Ditëlindjen time! 370851_100000266574595_243397870_q
  Ilir Jashari
  Urime i nderuar Agim shume tjera te lumtura

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161892_100000855683481_1710541052_q
  Agetina Martini
  AUGURISSIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 623894_100002246097706_175138581_q
  Agim Malaj
  Mik i ndruar te uroj te behesh 100 vjeq paq jete te gjate e te lumtur,shume respekt per JU

 • Urimet për Ditëlindjen time! 173747_744961938_209789422_q
  Teuta Sadiku
  urime urime

 • Urimet për Ditëlindjen time! 161508_100003546471799_1019840132_q
  Diana Mema
  ju uroj sherim sameteshpejte dhe tebehesh 100 vjec te jesh i lumtur me familjen tende se njerzit e dashur te kan nevoj per fjalen e ngroht dhe dashurin tende prej baba dhe shok edhe njeher tebehesh 100 vjec merespekt Diana Mema

 • Urimet për Ditëlindjen time! 174503_100003614352469_985984477_q
  Flora Lezhe
  Urime ditlindjen,100vite ploté me shendet e jetè zoti té mbroft né sfidat e jetés .té pércjedh urimet pérzemérsisht té respekshme.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157097_100002969312575_971949514_q
  Hatixhe Lushi
  gezuar ditelindje qofsh i lumtur dhe i gezuar

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369830_578948867_1825681828_q
  Bajram Mjeku
  I nderuar. Urime ditelindja. Edhe 100 te tjera.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 274072_100000191453904_1043199911_q
  Namik Selmani
  Baladë për Ali Podrimen
  Nga Namik Selmani
  Duke ndjekur ceremoninë mortore te varrimit të poetit Ali Podrimja në Prishtinë

  1.
  Ooo, breeeee, s’po më hykan sot në sy Ejfeli e Sena kaltërore
  Për ty, Bacë, sytë m’i mrroli pikëllueshëm dhimbja
  Po ku je, ta marrim sërish lumnueshem fjalëshqipen për dore?
  E të gjithëve të na thërrasë në kullë nga mot RILINDJA.

  2.
  Ta donim fjalën –PËLLUMB ta hidhnim në Qiellin e Paqes
  Të na jepte gazmendin e madh rtë dasmave të çikave e djemve
  Ta donim këngën të lisnajtë me fjalët habertare
  Për grunjërat e korra, lulërimin e barit e zbardhjen e netëve

  3.
  Të donim kapiten të patutur në Anijen tonë të Fjalës.
  E plagët e moteve të na i thaje gjer në koren e fundit
  Për ty, ndezur do t’i mbajnë zjarret në oda tymtarët.
  E fjalën-AMANET do ta mbjellim në pragun e katundit

  4.
  Lumi po të pret i heshtur te Dera e bardhë e Parajsës
  E pikëloti po i derdhet mbi faqe, bash si lumë, si ortek
  Në qiellin e trishtë të Prishtinës na plumbon gjerbimi i kafes
  E dielli për ty fytyrën klithshëm të duart po i fsheh

  5.
  Shpirtit çam po i plasaritet kurmi mes ullinjve të pavjelur
  Mes kukamës së mortit qiellit po i thyhet brinja
  Oooo, ku je Bacë, një varg ka mbetur jetim, i heshtur.
  E fjala-BAJRAK kërkon bardin e aedin Ali Podrimja

  6.
  Gjogu i Fjalës mentare kërkoka mes mallit si bir të të puthë
  Mbi plismortin po na jep të gjithëve një kordele kujtese
  T’u baftë fjala LUMË a krua kristalor që zbret prej bjeshke
  E tupan Sharri të na zgjojë vrullshëm me mijëra amanete

  7.
  Hej, Baca Ali!
  Grykë më grykë ta rrokim vargun
  E tokës sonë t’i japim dritë, dritë
  Nga muzgu në agim!

  Tiranë, 26 korrik 2012


 • Urimet për Ditëlindjen time! 48897_100001560736097_4568_q
  Ilir Taraj
  Sherim te shpejte e jete te gjate ...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 70773_100001097847771_5849697_q
  Jahë Jusufi
  Paqi jetë të gjatë e tëlumtur!


 • Urimet për Ditëlindjen time! 369211_1614024501_1490365931_q
  Roland Lushi
  Gezuar ditelindjen i dashur mik!

 • Urimet për Ditëlindjen time! 565234_100001064976518_286274097_q
  Jeta Jashanica
  Urime pritshi edhe shume te tjera

 • Urimet për Ditëlindjen time! 48984_100000263075463_296545352_q
  Dyshe Ahmetaj
  Urime ditelindjen,shendeti dhe lumturija qofshin ne vitet ne vijim...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 157745_1618639797_2000511137_q
  Hazir Gashi
  Urime Ditëlindja Kushë e inshallah edhe shumë tjera me shëndet. Gëzuar.

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369336_100001044537853_84446569_q
  Valbona Qerimi Rudhani
  Urime ditëlindja shendet dhe lumturi Familjare URIME

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369321_100001108528925_1965065458_q
  Nijazi Basha
  Urime e shum shendet e lumturi u percjellshin edhe 100 vjec tjera...

 • Urimet për Ditëlindjen time! 369684_1178875297_80411513_q
  Aleksandra Shabani
  Gezuar ditelindjen tuaj i nderuar...!! Ju uroj shendet, mbaresi, lumturi, dhe shume suksese ne rrugen e jetes suaj..!!!
 • Agim Gashi
  Agim Gashi
  Administrator
  Administrator

  Numri i postimeve : 45955
  Age : 68
  Location : Kosovë
  Registration date : 17/11/2008

  Mbrapsht në krye Shko poshtë

  Urimet për Ditëlindjen time! Empty Re: Urimet për Ditëlindjen time!

  Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 27, 2012 4:18 pm

  Urimet për Ditëlindjen time! 255249_10150977587599077_591676982_n

  AGIM GASHI:ËNDRRA E DITËLINDJES SIME

  Po vjen ditëlindja ime. Vjen si ditë e qetë, siç vijnë të gjitha ditët. Por sytë e mi nuk shohin veçse zymtësi. Zemra ime po çmendet nga furtunat e jetës. Plagët e saj të thella derdhin gjakun rrugëve të dhimbjes.
  Për pak ditë vjen ditëlindja ime. Linda me shenjën e luanit. Në ditën e mirë të së premtes. Në ditën e bukur të verës, kur njerëzit korrnin e ndërtonin jetë. Por, më ka treguar nëna më vonë, askush nuk u gëzua për ardhjen time, veç ajo që më ushqeu me gjakun e saj. Pasi erdha në jetë, asaj shpesh i mungoi edhe buka. Isha fëmija i parë, u bëra dhembja e parë, në shtëpinë e varfër, në Ballkanin e shqetësuar.
  Sa vite kanë kaluar? Koiçidencë e çuditshme: botë e keqe, sillesh e përsillesh rreth meje, e unë, sot, përsëri, jam i uritur për bukë, jam i etur për ujë.
  Jam i etur për dashuri nëne, jam i etur për dashuri atdheu, jam i etur për dashuri gruaje, jam i etur për dashuri familjeje.
  Zot! Përse m’i ke mohuar?
  Ku je, gjyshi i Gashëve, po ti, babai im? Ku është kulla jonë? Ku është biografia e saj? Ku është Neli, biri im?
  Kanë shkuar, kanë shkuar dhe unë s’e kam prekur ende qiellin, ndërsa stina ime po mbaron!
  Dhe ai lejlek që vinte dikur, e harroi rrugën, se kulla jonë, kulla e Gashëve nuk është më!
  Edhe pak ditë vjen ditëlindja ime. Një thirrje kam. Një lutje bëj:
  O njerëz! Gjaku e fisi im! Miqtë e mi! Për ditëlindjen time të pesëdhjetetetë, më dhuroni vuajtjet tuaja, hallet, urinë, brengat, mallin, vetminë, borxhet.
  Dhe mbani për vete lumturinë, gëzimin, dashurinë, buzëqeshjen...
  E nëse nuk keni ku ta ndizni zjarrin tuaj, fërkojeni për zemrën time, ju lutem!
  Aty do të gjeni zjarr për gjithë tokën e Arbrit!
  Qofshi gjithnjë të lumtur!

  Jetova me ëndrra. Ëndërrova në gjumë dhe i zgjuar. Por, medet! Ishin dhe mbetën vetëm ëndrra!

  E tash më duhet të përballohem me vrasësin tim, që tinëzinsht e pa mëshirë ka hyrë në trupin tim. Dhe unë jam krejt vetëm, vetëm me katër faqet e zhveshura të mureve, në dhe të huaj, në shtëpi të huaj. I ngre zërin televizorit, që vetmia të më mbushet me zhurmë. Pres vdekjen e dikujt, që jeta ime të zgjatet pak. Më tmerron ky vrasës me qetësinë e tij. Më numëron çdo përtypje nofullash. Nuk jam në ëndërr. Shpresat po humbas nga egërsia e vrasësit tim. Ai kërkon lëkurën time dhe unë, i detyruar, i bëj vend në sofër. Mos qofshi kurrë “unë”.
  Unë ujë do të pi nga kroi i harruar. Dhe mendoj, me dhimbje, se nuk të bëhet shtëpia jote, ky kotec i huaj. Dhe mendoj se nuk të bëhet shpëtimtar, një pjesë trupi, e huaj.
  E vështirë, e tmerrshme, e rëndë, e egër është pritja që të të mbajë gjallë dora e huaj.
  Dje u vorros miku im Ali Podrimja. Ishte njeri e shkuar njeriut. Si ta festoj unë sot këtë të mallkuar ditëlindje? Jo, akoma dua të mbaj zi për poetin e kombit. Nuk e kam larg shkuarjen te Ai.
  Dhe ju, miqtë e mi, mos harroni të më dërgoni dhuratat që ju kërkova. Do t’i marr me vete.

  Të gjitha urrejtjet me vete do t’i marr.
  Asnjë të keqe nuk do lë në këtë botë.
  Që tek ju të mbretërojë dashuria,
  Për jetë e mot!


  27.07.2012
  Düren A.G


  Urimet për Ditëlindjen time! 274769_1462573627_2128331208_q
  Abdullah Konushevci Urime! Shendet mbi te gjitha!
   • Urimet për Ditëlindjen time! 41428_100003291818698_1371009136_q
    Lucia Hila Ti mik i shtrnjte ke lindur ne shenjen e luanit. E do te qendrosh si Luani perballe semundjes perballe sfidave te jetes. Je nje njeri i mrekullueshem e do kalosh cdo veshtiresi qe te del perpara. Tani Gezuar ditelindjen mik i shtrenjte. U befsh 100 vjec.. Zoti qofte me ty..

   • Urimet për Ditëlindjen time! 369620_100000320854549_43430444_q
    Agim Mujaj Zoti Agimi i madh me vjen mire qe po te shof se je mire me shendet paq jete e shende vertet ne qdo kenge e varg qe ju e shkruani jam ne brendi ,kjofsh me jete te gjat miku yn!!!!!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 369620_100000320854549_43430444_q
    Agim Mujaj Urime ditelindja miku jone!!!!!!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 41432_1063624577_735587562_q
    Selvet Kas Urime z.AGIM GASHI !

   • Urimet për Ditëlindjen time! 157370_1264144041_1707596442_q
    Eva Be Tusha Gezuar ditlindjen.Shendet dhe jete te uroj.Smile

   • Urimet për Ditëlindjen time! 372357_100000954812040_1136201205_q
    Raziko Selimi Zoti Agim Gashi ju uroj te festoni edhe50 vite te tjera bashk me vajzen tuaj te mrekullushme ,e cila eshte pasuria dhe kenaqesia me e madhe ,eshte jeta juaj. E kuptojm dhimjen dhe pesimizmin tuaj ,por jeta ka plot per te gjith.por dhe ne qe te duam jemi shum ..dhe duam nje rapsodi te bukur ashtu sic dini vetem ju ti thurni e ti kendoni me aq mjeshteri.Zoti qoft gjithmon me ju.te perqafoj me shum respekt.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 274723_1139406895_1490193804_q
    Ajshe Rexhbogaj Shume urime ,edhe shume e shume vjec te tjera te lumtura te gezueshme miku im....

   • Urimet për Ditëlindjen time! 27425_100000951323828_1983_q
    Hajredin Kabashi urimet me te sinqerta miku ime per ditelindjen tende ,edhe shuem te tjer ishalla te lumtura dhe me shendet!!!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 368814_100001824529953_330459886_q
    Gjok Spaqi Urimi i cili padashje mbeshtillet me lote buron nga zemra! Ju uroj sherim te shpejte dhe jete te gjate sa malet e Shkelzenit.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 372446_100001209507443_1453505050_q
    Ragip Prapashtica Urimet e mia me te perzemerta dhe me te sinqerta qe rrjethin nga thellsia e zemres sime, ti dergoj ty miku ime i cmuar Agim.I pritesh dhe i festosh edhe 100 tjera, i lumtur, i gezuiar, dhe me plot te mira ne ket jet.Zoti te bekoft dhe paqe jete te gjat sa malet Agim Gashi.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 624006_100001149878751_1084996874_q

    Sofka Marmullaku · 141 gemeinsame FreundeUrime gjithe te mirat per juu

   • Urimet për Ditëlindjen time! 368772_100002230689630_873153597_q
    Poezia Llemadeo
    Mik i dashur Agim, te lexova me vemendje ne kete Monolog me vetveten, qe eshte nje Proze shume prekse, eshte nje jete reale, nje dhembje e pashoqe, ne llojin e dhembjeve, eshte tejet njerzore, si nje psalm i shenjte, qe shpirti yt, ndan me miqte, me njerzit qe te duan, neper gjithe hapsirat shqiptare. Do te kete drite, mik i mire, beso fort, sic ke besuar ne te bukuren gjithmone, beso se njerzit e mire provojne dhembje e vuajtje te medha, sepse vetem ata dine ti durojne, e ti perballojne! Do te kete gezim per ty, do vine dite te mira, ke per te pare, se ka Zot, dhe ai do ti qetesoje gjithe dhembjet! Ndaj gezohu ne kete datelindje, sepse je, sepse do te jesh, sepse ke shume per te dhuruar serish, ku cdo dite e me bukur, e me shume ngrihesh me fuqine e bukurine e fjales tende, qendresen tende ne ate beteje te veshtire! Te uroj nga zemra, gezuar datelindjen mik, dhe pritesh shume e shume datelindje te tjera, me shendet te mire, dhe me gezime e lumturi sa me shume! Zoti te dhashte fuqi per te perballuar cdo dhembje, edhe dhembjen e madhe per mikun tend te ngushte Ali Podrimejn, mikun tone te mire! Me te miret e njerzimit jane me ty mik, ndaj qendro lart, mos u dorzo kurrsesi! Naten e mire mik i nderuar Agim!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 157186_100001547437662_1434450021_q
    Xhavit Ramadani Urime nip ,dhashtee zoti e t´pritni edhe shumé te tjera.Dé shira e ime eshte c´deri sa té plakem té ju urojé juve dité lindjen.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 260905_100000483474948_1922335256_q

    Lori Bislimi · Befreundet mit Hyqmet Hasko und 9 weiteren PersonenJu uroj jete te gjate sa malet e Kosoves me shendet dhe shume lumturi ne jete...!!! Pershendetje.....klb

   • Urimet për Ditëlindjen time! 187358_100000580657882_550479785_q
    Hanaa Murtezi Sadiku
    ahh ahhh s vuaj , a e merini me mend i nderuar ,sa rend me vin keto vargje ,ju betohem ne ZOT ,qe me vuan shpirti ndihem keq ,dhe nuk dua ti te na kerkosh dhurata per te ik nga ne ,dua qe te kerkosh dhuratat e te qendrosh me ne ,te lutem i nderuar Agim Gashi me shum respekt ju lus ,mosni keshtu miku juaj iku ,por ju se keni ende kohen per tu bashku me te ,te duam te gjall te duam dhe me te fort ,ke qen gjdo her i pa thyeshm ,mposhte smundjen me dashuri per te jetuar ,e gjith keta miq qe ju rethojn qofshi faqe bardh ,e dasht zoti te largoft ate ,,vrasesin ,,qe dhe ne po na vran smundesh me mar me mend sa ,un ju perqafoj shum ju uroj gjitha te mirat ,mbase ste kan desht kur ke lind ,por ke nje bot te ter ,,,qe te duan qe je gjall,,dhe je ne mesin ton e do jesh sa ka then zoti ,me respekt dhe admirim hanaa...

   • Urimet për Ditëlindjen time! 370818_100001096971009_2012144399_q
    Josefina Shllaku Shkreli Ju uroj jete te gjate e te gezuar me te gjitha çka keni per zemer.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 371094_100002821308467_886377870_q
    Merita Berisha Shume emocion percjellin kta rreshta..miku im i dashur,cdo enderr jotja le te behete realitet,,,shendet te plote.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 370709_100000880043663_638950006_q
    Hatixhe Ismaili Ty te takojne dhuratat me te cmuara ne jete , nuk dueht te kete vedn ne zemren tende vuajtja por lumturia te percjellt ne cdo hapte jetes sepse vertet e meritoni i nderuari mik ...

   • Urimet për Ditëlindjen time! 186689_100001773705213_3641421_q
    Kozeta Zylo Nuk ka pasuri me te madhe se te lexosh shpirtin e njej poeti si Agim Gashi! Qofshi i bekuar me vajzen tuaj te bukur dhe vitet percjellshin vetem miresine dhe dashurine e zemres suaj! Miqesisht,

   • Urimet për Ditëlindjen time! 372666_1610216871_867440611_q
    Adem Saliu Jame e bindur se shpirtebardhesia,humaniteti,sharkia,do te bardhesonje vitet ne vijim,Urime Agim vellau na jetofsh sa Bjeshka,,,-Rita

   • Urimet për Ditëlindjen time! 173628_1433024584_270204522_q

    Visar Osmani · Befreundet mit Deshira Haxhi und 44 weiteren Personenku ta gjej libren tende te fundit i nderuari Agim ,me ndihmo ta kem pr lexim

   • Urimet për Ditëlindjen time! 49081_100000945263952_51158031_q
    Gezim Uruci KETU NUK KA ASNJE MJEGULL VEC QARTESI, dhe BESIM TE PA TUNDUR NE SYTE E TU. JE BURR QE DIN ME QENDRUE NDER DITE EDHE MA TE VESHTIRA. NA GEZO, NE KETE DITLINDJE TANDEN. GEZUAR.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 371012_1514720285_1241288500_q
    Vera Kurti Jeta eshte e tera nje ENDERR miku yne...te tere fleme e zgjohemi ne ate enderr e ju vertet e keni jetuar endrren me pene e me SHARKI ndaj GEZUAR TY miku yne i dashur dhe shume i nderuar..! Nuk ka rendesi sa vite jetojme ...por, sa dhame per te tjeret qe kurre te mos na harrojne..! E ju e keni arritur kete me se miri, si askush tjeter..! Serish GEZUAR AGIM GASHI..!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 157227_1508109724_1868894136_q
    Kade Coti Nuke te shkon pesimizmi pasi ti asnjihere sje dorzuar.Mos harro se secili prej nesh jeton cdo dit sikurte ishte e fundit dite per ta jetuar,,, prandaj une te uroj edhe shume vite jete. e zoti qofte me ty / urime per ditlindjen .

   • Urimet për Ditëlindjen time! 157674_1540052990_314761736_q
    Eduard M. Dilo Gezuar Ditlindjen miku yne i shtrenjte!Gezofsh edhe 100-t vite te tjera. Ditlindja ne kete vit merr nje rendesi te vecante se esht Viti i Pavarsise, Viti i Shqiptarise e Agim kreshniku, qe vjen gjithmone si ne legjenda nder ne do kendoje e thure vargje sa te tunden malet, e kengen ta ndjejne dhe ata qe sakrifikuan gjithshka per kombin. Ju pershendes me respekt!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 274265_1096502619_8129742_q

    Zeqirja Bajrami · 40 gemeinsame FreundeUrime ditlindjen i nderuari miku i jone poet Agim Gashi.Te uroj shendet edhe shume vite te tjera jete!....Ju keni nje zemer luani ,pasi qe keni kaluar neper gjithe ato peripeci ne jete duke e mundur;urin,merzin,dhimbjen....dhe prape do te mbetesh ne kembe dhe do vazhdosh te na dhurosh ende shkrime tuaja briliante.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 173612_100000492605985_2005560430_q

    Pal Shotaj · Befreundet mit Gjeto Turmalaj und 1 weiteren PersonPritesh dhe festosh shum ditlindje te tjera thome ne malsoret.Ditlindjet e tjera ju gjetshin ma te gzueshem

   • Urimet për Ditëlindjen time! 49009_100003442740451_436409798_q

    Franka Kod · Mit Ndue P Paluca befreundetfestofsh edhe njeqind vjetorin o poeti yne hallall te gjitha te kaluarat....mbulli ne muzeumin e vogel te zemres...kane rendesine e tyre,,,dhe na jep ne ato qe di me mire ti dhurosh ne vend te karameles per te te uruar...krijimet tende...kur ti mbarijme se lexuari si zakonisht do te te urojme...QOFSH ME JETE O NJERI I MIRE...ZOTI TE DHENTE GJITHE TE MIRAT..KALOFSH SA ME MIRE ME TE DASHURIT E ZEMRES

   • Urimet për Ditëlindjen time! 623787_100004078757731_1349664754_q

    Silva Rosa Trendafili · 7 gemeinsame Freunde
    Cdo reshte nje dridhje trupi ,keto emocione qe po na dhuroni ,(edhe pse gjithe trishtim ) nuk do ti harrojme kurre miku im ....Zemra juaj e MADHE ,ka prite e ka percjell shume dhimbje ,ndaj kete dite festoje me ne ,harro vetem per nje momente ,ku je dhe çfar po pret ...mendo edhe bukurite qe kjo jete te ka dhuruar ...Te uroj jete te gjate ...Gezofsh edhe shume vite te tjera ...jo pesipizmi nuk eshte per ju ,qe me shume force dite te perballosh humbjem me te rende te jetes tende ate te djalit tende....GEZUAR ...!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 273267_100001032013630_3854118_q
    Zhanberta Gjergji
    ‎.... KREJT NE ANTITEZE !!!!!!!!... shpirti i lodhur... me aparencen...! Te jepni pershtypjen e nje KOLLOZI-VIGAN, ...dhe gjuha ju percjell ..frikë ?????. pa shih vetveten...Cfare Dhurate Je prej Perndije... ne Faqe te kesaj Toke ..??? e ti nuk ke pike besimi tek vetja Jote ???...Hajde.. Z.Agim,Ti je dhe shenja e luanit.Dhe pikerisht sot Në ditën e mirë të së premtes.. ke Diten e Lindjes tende??...GEZUAR E U BEFSH 1000 VJETE: dhe endrat Zoti Ti befte REALITETE.! AMIN !

   • Urimet për Ditëlindjen time! 186378_1597866287_2120164097_q

    Vita Kotoni · Befreundet mit Zef Lleshi und 2 weiteren PersonenGezuar Ditelindjen!Gezofshi edhe 100-Vjete te tjere ,me shendet,krijimtari dhe me shume suksese!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 565210_100000142023167_692451176_q
    Arjan Sulaj Gezuar ditlindjen z.Agim.Gezofsh edhe 100 ditlindje te tjera ,uroj sherim te shpejt dhe gjith te mirat per ty e familjen tende

   • Urimet për Ditëlindjen time! 274589_100000456426867_613271268_q
    Suzana Juniku Urime Datelindjen Miku I Nderuar Agim:Ta Uroj Dy Gjerat Ne Kete Jete...Gjithqka Dhe Asgje...Gjithqka Qe Te Benë Te Lumtur...Dhe Asgje Qe Të Benë Te Vuash...Edhe 100 Te Tjerat Të Uroj Me Gjithë Zemren.Gezuar.Bac.

   • Urimet për Ditëlindjen time! 273734_1463264057_2013515750_q
    Ilirjana Gafurri Urime fat e shendet deri ne 100......

   • Urimet për Ditëlindjen time! 161502_100003344452679_1612832947_q
    Vlora Viki Dashurija dhe Vullneti per te Jetuar i mbun te gjitha,,,andaj i nderuar Agim Gashi ti do Jetosh,,ti ke forc per te Jetuar,,,,Urime dhe Pritsh edhe shum vite,,,, të Uroj Shendet dhe cdo te mir ne jet.....me Respekt Vlora Viki....

   • Urimet për Ditëlindjen time! 276122_100001066437920_2025418542_q
    Lindita Prenga Gezuar urimet ma te mira fat mbaresi e shendet
    vor 6 Stunden ·

   • Urimet për Ditëlindjen time! 565228_100001022768733_1540049791_q

    Ndue Lleshaj · Befreundet mit Lindita Prenga und 8 weiteren Personen
    Ah, sikur..., sikur njerzia ti kishin zemrat të tilla. Zemërluanër të ishin, kështu si Agim Gashi, që vuajtjet përpiqet t'ia dëbonin njerzisë. T'ia dëbojë edhe sikur të tëra mbi kurrizin e tijë të rëndojnë, vetëm e vetëm që të tjerët të mos përjetonin frutat e farës së keqe të keqbërjes. Sa të mëdha, hyjënore, të paarritëshme më duken këto zemra. Sa do të dëshiroja të mbeteshin të përjetëshme këta njerëz, por nuk ia uroj këtë Agimit se e ka siguruar përjetësinë përmes veprës së tij kështu që më mbetet ti uroj shëndetin e lumturinë që ia don shpirti i tij.
    vor 6 Stunden ·

   • Urimet për Ditëlindjen time! 275424_100002768322519_841347907_q

    Zef Ndrecaj · Befreundet mit Dragusha Ragip und 31 weiteren Personen
    Ky monolog qe ju paraqiteni eshte prekes, me perkujton mu ate thenjen per njeriun , i cili lind duke qar, eshte zeri i par i nje jete te re, por ter jeten njeru qan, e dhimbeshme esht humbja e djalit tuaj, por e dhimbeshme eshte edhe humbja e njerzve te dashur tuaj si kjo e fundit te Ali Podrimes.Por njeriu nuk jeton vetem per veten e tij, ju duhet te festoni datlindje e datlindje sepse keta njerze qe ju shkruajn edhe ju dojne..Prandej jU festoshi edhe datlindje tjera , dhe dhashte Zoti ta shihni Popullin ton ne nje kufi .Jemi i vetmi popull popull qe duhet te mbrriem ku ishim dhe keta do ta bejm per deri sa BAc te thojm ty.
    vor 6 Stunden ·

   • Urimet për Ditëlindjen time! 565219_100002573248952_1948409043_q
    Sanije Kaqkini Qdo vargë PLAG E PA SHERUAR.HEU MOR BURR I DHEUT,PO GASHI NUK VDES KUR THON TË TJRET.NDERTOVE SHUM URA MIQSIJE,QDO KUND BËRE SHTEPI NGA UNI QE KE,GASHË GURI,DHE JE GRANIT QE DOT NUK THYHESHË...JEM GASHË,SHPRESA DO VDES E FUNDIT.,EDHE NJËHERE URIME KJO DIT E BEKUAR QE TE SOLLI NË KËT BOT...NGA SOT VETEM LUMTURIJA TË PERCJELLT EDHE SHUUUUM VITE!....
    vor 5 Stunden ·

   • Urimet për Ditëlindjen time! 370591_1406643759_1844561299_q
    Ferderova Dauti rrofsh agim sfida...JETE E SHENDET!
    vor 5 Stunden ·

   • Urimet për Ditëlindjen time! 572748_100003577006433_1396829622_q

    Ifke Ademaj · Befreundet mit Mira Korance und 5 weiteren Personenzotri ju pershendes si dhe ju uroj që w ardhmja ee juaj të jetë me një bagazh të mrekullueshem , në të gjitha lamitë e jetës suaj
    vor 5 Stunden ·
   • Urimet për Ditëlindjen time! 157714_100000718234208_1068204212_q
    Dardan Alberti JE I MADH O VELLA AGIM . DO TE PERBALLOJME SFIDAT E JETES . JE KOLOS I MIQESISE , ATDHETARIZMIT , FOLKLORIT , POEZISE DHE SHUME LAMI TJERA TE JETES . MBI TE GJITHA KE MERITEN ME TE MADHE NE JETE - JE NJERI ...
    vor 4 Stunden ·

   • Urimet për Ditëlindjen time! 41429_1201339603_1259752969_q

    Behxhet Rexhepi · 129 gemeinsame Freundete uroj ditlindjen te uroj dit te lumtura e shendet gjat ter jetes qe ke perpara ne pleqri.
    vor 3 Stunden ·

   • Urimet për Ditëlindjen time! 274397_1696000235_419187883_q
    Amijet Vinca Edhe pse plaget trazohen , dhimbjet behen pus i jetes sone .. Jemi lindur duke qare , ket ne kete toke jemi vec kalimtare , ditelindjet duhen festuar per te mos u hepur dhe mposhtur kurre .. !! Shendet dhe urime e begati ne jete bashke me familjen tende te shejte ..! Edhe 100 vjete te tjera Z.Agim Gashi poet i penes , bylbyl i kenges e sharkise ..! Respekte ..!

   • Urimet për Ditëlindjen time! 371002_100003272746738_1980940994_q
    Eduart PinoDhurate Per Ditelindje

   • Urimet për Ditëlindjen time! 157717_770493211_31834543_q

    Toni Uksmajli · 3 gemeinsame Freundellopoviiii

   • Urimet për Ditëlindjen time! 372300_1265130917_1612775870_q
    Ilir Çumani Edhe 100 vite te bukura per familjen, miqte dhe krijimtarine tende te Begate! Zoti te Bekofte!


  Agim Gashi
  Agim Gashi
  Administrator
  Administrator

  Numri i postimeve : 45955
  Age : 68
  Location : Kosovë
  Registration date : 17/11/2008

  Mbrapsht në krye Shko poshtë

  Urimet për Ditëlindjen time! Empty Re: Urimet për Ditëlindjen time!

  Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 27, 2012 4:47 pm

  Urimet për Ditëlindjen time! 273700_100001647945987_1704394214_n

  Ruzhdi Gashi

  I nderuari poet shkrimtar luftetar i liris se kosoves qysh ne vitet e kaluara qe as kush nuk dike qesht qlirimi i Kosoves bosh kur kosova kishte nevoj per ty ti ishe Aty kur aty Vendlindja te thrritke ty aty ishe ti se bashku me shum shok dhe me familjen tende ty inderuar Agim Gashi te uroj ditlindjen tende ti mbush shum eshum vite se bashku me familjen tende te jesh i gezuar kur ti te buzqeshjesh edhe ne jemi te gezuar rrnofsh sa Malet Ore Agim Gashi m,e shum respekt nga une Ruzhdi Gashi

  Urimet për Ditëlindjen time! 157100_100000232643811_653792148_n

  Skënder Braka

  Eshte nder dhe kenaqesi e madhe per mua tu percjell juve miku im i shtrenjte urimet e mia me te perzemerta per ditelindjen tuaj.. uroj nga zemra sherim te shpejte dhe 100-te vite te tjera jete me po ate frymezim dhe perkushtim qe kini ndaj kombit... me shume respekt skenderi..
  Agim Gashi
  Agim Gashi
  Administrator
  Administrator

  Numri i postimeve : 45955
  Age : 68
  Location : Kosovë
  Registration date : 17/11/2008

  Mbrapsht në krye Shko poshtë

  Urimet për Ditëlindjen time! Empty Re: Urimet për Ditëlindjen time!

  Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 27, 2012 9:39 pm


 • Urimet për Ditëlindjen time! 369144_100001951527163_1213505932_q

  Me beheqefi qe ju shoh mir, mir shum


 • Urimet për Ditëlindjen time! 369144_100001951527163_1213505932_q

  E NDIEJA,,, QE GJITHCKA DO TE KALONTE MIR,,,me behet qefi qe ju shoh kaq mir,,,urime


 • Urimet për Ditëlindjen time! 274581_100000238505188_438910092_q
  Ralf Sogojeva
  mos renko aq shume mik, mos renko tundimet jane nje pjese ne te cilen rruge kalojme te gjithe heret apo vone..Deshem apo nuk deshem, shenjat jetesore jane te vedosura kudo pergjate rrugetimit tone, dikush i sheh me heret dikush me vone, por...Mehr anzeigen


 • Urimet për Ditëlindjen time! 369377_100000745564260_2009936940_q
  Shpresa Besa Z Agim Gashi, asgje s'po shtoj, ngase z Ralf Sogojeva i paska thene te gjitha....ashtu edhe duhet te jete....por...une Juve Ju uroj Ditelindjen...paqit miresi dhe mbaresi ne punen dhe jeten tuej......
 • Agim Gashi
  Agim Gashi
  Administrator
  Administrator

  Numri i postimeve : 45955
  Age : 68
  Location : Kosovë
  Registration date : 17/11/2008

  Mbrapsht në krye Shko poshtë

  Urimet për Ditëlindjen time! Empty Re: Urimet për Ditëlindjen time!

  Mesazh nga Sponsored content


  Sponsored content


  Mbrapsht në krye Shko poshtë

  Mbrapsht në krye

  - Similar topics

   
  Drejtat e ktij Forumit:
  Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi