Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare'

Shko poshtë

Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' Empty Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare'

Mesazh nga Agim Gashi Wed Aug 08, 2012 11:59 pm

Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare'


Po të mos ishte Feja Islame, Kombi Shqiptarë do të ishte shumë më i madh, po nuk do te ishte më Shqipëtar.Faik Konica

Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' 0_150x149_images_stories_Autor_Muhamet%20Hoxhaj



Muhamet Hoxhaj - Themeluesi i portalit Kosovarimedia.com
Reagim me shkasë / Shkruan: Muhamet Hoxhaj - Në një prej shumë shkrimeve kundër Shqiptarëve që besojnë në Islam nga Redaktori i Zemrës Shqiptare „Ilir Dardani“ i cili haptas kërkon mbështetje për vllavrasje, titullohet një shkrim „Në emër të zotit të dashuris refuzoni allahun vrases“!


Lexoni me vëmendje titullin „…Ne emer te zotit te dashurise“…. Ky „zot i dashurisë“ është shumë i panjohur në të gjithë botën, qka po mundohet të na tregoj ky antishqiptar, kujt po i tregon përralla të lizës në botën e çudirave. Apo mos po mendon ky gjakshkau që shkruan në këtë form se Shqiptarët po hajn bari, njejt sikur shkijet dikur. Ky veprim është i patolerueshëm dhe injorancës tënde po ti vjen era o Melez gjakshkau.

Jo që po na pengon fjala e lirë, jo që po na pengon tema e cekur, e cila është e pabazë dhe ska asgjë të bëj me shqiptarët, por po na pengon mosnjerzimi i pamoralshëm nga ky „Melez“ antishqiptar i cili ka gjetur një mrekulli,kanalin e Youtubes dhe ka hasur në një videoklip me të cilin lobon për antiislam brenda shqiptarëve, një videoklip që ska asgjë të bëj me shqiptarët.

Kush është ky melez shqiptar që kërkon mbështetje dhe shkruan anonim. Përse nuk është ky ai shqiptar, mbasi me emër e jo me zemër që nuk del me emër e mbiemër si disa qorra tjerë që shkruajnë kundër fesë islame brenda shqiptarëve, një gjë që, nuk duhet ti pengojë këtij ateisti apo të themi kësaj ateiste.

Përse po e quajm „Melez“?

Po e titullojmë kështu se nuk po e dijmë a është femër apo mashkull. Tek neve melez ju thon gjysëm qenve/meqkave. Që nuk dihet se qfar gjinie ka!! Pa pasur qëllim që ta ofendojmë, meqense po na ofendon,nuk na len hapësir ta quajmë ILIR apo DARDAN, se ky fshihet pas një nofke ILIRO DARDANE dhe lobon kundër shqiptarëve të besimit islam….. edhe njëher po e cekim, me një video nga youtube e cila është gjiruar diku në vendet arabe.

1. -- Ky Melez Gjakshkau, fillimisht shkruan kështu: „Me thike ja keputen koken… sepse keshtu thote ‘’Allahu’’ dhe ‘’i derguari i tij, Muhameti’’. Pergatituni, neqoftese jeni te forte, te shikoni se si thika islamike vret.“


Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' Ilir-dardani-pjesa1



1. Lexoni me vëmendje ju lutemi se qfarë shkruan ky psikopat/antishqiptar


O Melez, po a një video nga „shtete arabe“ të bindi se edhe shqiptarët janë të kësaj natyre a?? Po ti more gjakshkau nuk ke lind në vitin 2012 për të mos ditur se sa ka prer thika e shkaut shqiptarë, o i mjer. Po a ke harrue se 12 vite janë qysh kemi dal nga lufta e qka përjetuan Shqiptarët nga kryqi që ne nuk pot themi se kryqi po po themi serbi, e ti me një video zgjojsh urrejtje e nxitje kundër shqiptarëve me besim në Islam të cilët jo që humbët jetën duke luftue për vatan po edhe u masakruan këto 150 vitet e kaluara mu nga kryqi jot, nëse besonn ë të. A të zgjohemi ne 80% e shqiptarëve tash e të themi se edhe shqiptarët që besojn në krishtin janë të njejt me shikjet e grekët!! Ore qorr hapi sytë ore i mjer e vazhdo të punosh punë të menqura e jo idiotina të tilla more MELEZ.

Çka ka këtu thika islamike e disa psikopatave që bëjnë krim, me shqiptarët e besimit islam të cilët janë më atdhetar dhe më shqiptar se ti, O Melez!! Krimin e dënojmë të gjithë o Melez, une besoj në Islam po nuk përkrahi gjuhën e këtyre bandave që kanë gjetur shijen tënde për të shar popullin tënd. O i paftyr, po si ke ndjenja ILIRO DARDANE të shkruash kundër Shqiptarëve me video të huaja, phaaaa qfarë psikopati qenke!!

Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' 0_630x152_images_stories_2012_ilir-dardani-pjesa2


2. Lexoni me vëmendje ju lutemi se qfarë shkruan ky psikopat/antishqiptar


2. -- Nga vie ky tek kjo ide, në qfarë fakte bazohet ky psikopat shizofren i cili nuk dinë gjë më shumë veqse të përdor një portal për nxitje brenda shqiptarëve edhe njëher po e cekim me një video nga youtube (ndërkoh është larguar nga interneti), kundër „vëllezërve“ të tij shqiptarë të besimit islam!!

Lexoni qka shkruan ky MELEZ gjakshkau (foto)!! Po në qka po bazohesh ti o MELEZ se ne kemi frik e besojmë në Allahun. Ne besojm në ALLAHUN se po e shohim rrugë të drejt o Melez. E rruga e drejtë akoma nuk i ka bërë dëm askujt, me veqanti në trojet tona etnike. Po aje në vete apo në vehte bre shizofren psikopat. Lexoni me vëmendje ju lutem se qka shkruan ky Melez, sa më bën me qesh, jo që ka diq qesharake aty, po sa qesharak është që ia bën qefin vetës edhe bindet me fjalët e tija dhe akoma më interesante është se po lobon kundër Shqiptarëve. Sa i marr që është!!


Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' 0_630x79_images_stories_2012_ilir-dardani-pjesa3



3. Lexoni me vëmendje ju lutemi se qfarë shkruan ky psikopat/antishqiptar


3. -- Lexoni me vëmendje këtë të marr si analizon botën arabe pa asnjë fakt, dhe mundohet të shitet i menqur ndër shqiptar dhe lobon për urrejtje dhe nxitje ndër shqiptar!! Mundohet gjërat e huaja ti përvetësoj në mënyr makabre, sikur e kanë bërë shkijet dhe grekët me kulturën dhe historinë tonë. Ky i shet mend Shqiptarëve të cilët ndoshta i vërteton ato dy trimdhet të marr si ky, po jo Shqiptarët e vetëdijshëm të cilët forcës më barbare serbe nuk ju nënshtruan dhe e luftuan, duke besuar në Islam dhe duke pasur Atdhedashuri për Shqipërinë, një gjë që ky psikopat që shkruan kështu nuk e ka. Nuk e ka se po vazhdon rrugën e njejt sikur shkau të luftoj në këtë rast Shqiptarët, „Vëllezërit dhe Motrat“ e tijë.


Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' 0_630x154_images_stories_2012_ilir-dardani-pjesa5



4. Lexoni me vëmendje ju lutemi se qfarë shkruan ky psikopat/antishqiptar

4. -- Shih qka lejon Zemra Shqiptare të publikohet. Lexoni me vëmendje ju lutem!! Ky gjakshkau kaq shizofren që Shqiptarët e besimit islam i quan: „njerez me munges te theksuar morali kombetar, njerez dinjitet-humbur“…. More i marr, po ty nana të paska linur në ndonjë grop qenefi. Po kush ishte ai që luftoi gjatë luftës në Kosovë, në Iliridë, në Preshevë, Medvegjë e Bujanoc, o i marr

5. Lexoni me vëmendje ju lutemi se qfarë shkruan ky psikopat/antishqiptar

Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' 0_630x154_images_stories_2012_ilir-dardani-pjesa5

Ju lutem, gjithnjë lexoni me vëmendje dhe analizoni se qka pretendon ky Melez.

5. -- Ky jo që pa identitet shkruan dhe i quan Shqiptarët dinjitet-humbur, një gjë që vërtet fyen dhe shan jo vetëm Shqiptarët mysliman, po në veqanti i shan Shqiptarët që luftuan mu për këtë dinjitet kombëtar me dinjitet kombëtar shqiptar. Shqiptarët mburren me emrin Skipetar o Melez, nëse ti je pendue apo ke dështue me jetën tënde nuk duhesh të mendosh shumë për njerzit të cilët gjithë jetën e tyre flijuan në mërgim dhe mbrojtën me të gjitha atdheun e tyre. Si me 3 %, se me ndihma për barna, rroba, puntorët e Trepçës, Mësimëdhënësit, e më në fund mijëra familje, etj etj. Të cilët mburren me identitetin e tyre kombëtar që mu me këtë fe islame, gjë që ty të paska hip mbi kokë, e ruajtën vlerën e tyre për të cilën ti mundohesh të zgjon urrejtje.
Melezi shkruan: “Ja pse islami eshte nje ideologji vrastare (Gjithcka eshte ne Kuran):
''Nqs myslimani largohet nga feja e tij, Vriteni ate. (!)

Përse nuk ke shkrue në cilën sure apo ferz thuhet kjo o MELEZ, përse na hedh balt syve . A ke lexue ndonjëher Biblën tënde o MELEZ, a din sa here është e shënuar fjala, Me vdekje??


Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' 0_630x203_images_stories_2012_ilir-dardani-pjesa6



6. Lexoni me vëmendje ju lutemi se qfarë shkruan ky psikopat/antishqiptar



6. -- O MELEZ, po vazhdon edhe më tutje të ju hedh balt syve njerëzve, po ne nuk biejm në kurthat e tua makabre o gjakshkau. I dërguari i Allahut vetëm se është vetmbrojtë o MELEZ e më tutje ai ishte i vetmi që deri atë ditë bashkoi Krishterët, Judët dhe Muslimanët o MELEZ. Ai nuk ka pre askend tjetër po ato që e kann sulmue o MELEZ. Po ti kur merr barna mos shkruaj se nuk të shiten këto idiotina me stil shkau e greku, ndër shqiptar. O Melez në Mekk në qytetin e shenjtë të Islamit, jetojnë mbi 100 nacione o Melez të cilët praktikojnë besimin e tyre sipas besimit o qorr. Po pse po bahesh ksi M…i edhe lobon për të keqe ndër shqiptarë o idiot se nuk e meritojnë shqiptarët sjelljen tënde more i pamoral e pa dinjitet e identitet. Po të ka que zoti MELEZ në ket botë edhe përrallat e tua po shiten të „Zemra Shqiptare“.

Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' 0_630x182_images_stories_2012_ilir-dardani-pjesa7


7. Lexoni me vëmendje ju lutemi se qfarë shkruan ky psikopat/antishqiptar


7. -- Lexoni me vëmendje ju lutem fillozofin e këtij të mbrapambetuni, si shet mend thu ti se ky qenka shkenctari botëror që dot shpëtoj botën nga Shqiptarët e besimit islam.(Ju lutem mos harroni se gjithë këto që i shkruan, janë mendimi i tijë që ka pa një video në youtube). Ore i mjer në të gjitha këto rreshta vetëm fjala Allahu Egber ka vlerë. Tjerat vlejn për ty që ushqehesh me helm e une e dij ku e ke at helm, në grop të qenefit aty ku edhe qëndron tër kohën se me asgjë tjetër nuk ushqehesh ti. Po të ishe ti ai shqiptari që meriton rrespektin, do të rrespektoja, po e gjitha këto që ke shkrue, janë antishqiptare, andaj ti sje më shumë se një i marr, i pamoral dhe gjakshkau, ti je MELEZ.

Muhamet Hoxhaj:Reagim ndaj shkrimeve antishqiptare të 'Ilir Dardanit' redaktor te 'Zemra Shqiptare' 0_630x172_images_stories_2012_ilir-dardani-pjesa8


8. Lexoni me vëmendje ju lutemi se qfarë shkruan ky psikopat/antishqiptar

Lexoni me vëmendje ju lutemi këto budallakina që na i shet ky i marr. Mendon se aq të dobët jemi ne Shqiptarët. Nuk na rrok neve, hurraaaaa besojmë në të gjitha!!

8. -- O MELEZ: A ke lexue ndonjëher se qka shkruan BIBLA për dhunimin. O MELEZ jo Islami skllavëron, Njerëzit skllavërojn, Perëndimi ka skllavërue përkundrazi në Shtetet arabe kanë qenë të gjithë të njejt o psikopat, vetëm në botën arabe kanë qenë të bashkuar e të njejtë e të barabart njerëzit o i pa identitet që nga Muhamedi e deri më sotë. O MELEZ jo Islami dhunon, po njerëzit psikopata e pamoral sikur ti që janë të pafe apo të cilës do fe. Vetëm natyrës tënde I përkasin këto veti jo Islamit. … dhunon fëmijën e gjinisë femrore…. Jo o MELEZ, këto gjëra i ke në perëndim edhe në Kishën Katolike jo në Xhami as në Islam. Ku e ke lexue këtë me dhunim e skllavërim e dhunim të fëmijëve o Melez, sa raste të tilla i njehë o i marr.

Dhe ja më në fund ky i marrë na tregon se kjo video është gjirua në Tunizi…. Hahahaha, aty të pasha o i pamoral. Po ti skije ftyr me dal si njeri dhe shqiptar për të qenë shqiptar me dinjitet e po na shet mend me video të youtubes a??



* * * * *
Po vazhdojmë pak me koment dhe fakte tjera që ndoshta ti i marrë vetëdijsohesh mos të zgjon urrjetje ndër shqiptar. Mos ti nxit shqiptarët me video të huaja që nuk na përkasin neve. Mos u mundo se ke me qenë i vetmun tërë jetën me këto mendime tua shizofrenike.

„Shqiptari kundër cilësdo fe brenda shqiptare që flet, flet kundër vëllezërve të vet!“ shkruan një mik, që po e qmojë shumë thënjen e tij se është shumë e logjikshme. Një gjë që duhet përkrahur. Po jo të përkrahet një Melez antishqiptar që shfrytëzon krimin e dikujt tjetër kundër vetëvetes, pra shqiptarëve.

Po ky melez sa është në ngjarje se thika e shkaut (krishter) sa shpirta ka pre në Kosovë para dhe gjatë luftës. Të qohemi edhe ne dhe të themi „Në emer të zotit te dashuris“…. Refuzoni krishtin vrasës, me fakte të gjalla.

Ne nuk i lejojmë vetës një gjë të tillë, i shohim faktet dhe mësojmë nga ato dhe shumë interesant, bazohemi në to, po jo kundër vëllezërve Shqiptar Ortodoks apo Krishter. Nuk themi se Shqiptarët e besimit Krishter apo Ortodoks janë të njejtë sikur shkijet që vranë, prehën po edhe masakrauan familje të tëra para lufte dhe gjatë luftës.



* * * * *
Po mundohemi të sjellim fakte të tjerëve se zakonisht po na thuhet se me ne që besojmë në ISLAM nuk mund të flitet. Po sjellim disa thënje të një autori Gjermanë i cili së fundi ka shkrue librin „Feindbild Islam“ (bukfal) „Imazhi i hasmuar ‚Islami’“.

Citojm: 10 fakte kundër urrejtjes, nga një Autor Gjerman./ Përkthimi në shqip, Muhamet Hoxhaj

1. Perëndimi është më i dhunshëm se bota Islame/Muslimane. Që nga starti I kolonializimit e deri më sot, kanë humbur miljona njerëz nga shtetet arabe jetën e tyre. Në 200 vitet e kaluara, nuk ka atakuar ndonjë shtet arab me luft, shtete të perendimit. Luftnxitje/Atakime ka pasur vetëm nga forcat e mëdha të europës ose nga USA. Në këto 200 vite, bota arabe është ballafaqur në më shumë se 20 luftëra dhe ka pësuar qindmijra njerëz. Perendimi nga ana e vrasjeve apo humbjeve është në përparësi me më shumë se 10:1.

2. Asgjë nuk zgjon më shumë terror se sa luftërat kundër terrorit. Këto luftëra janë mësime për terror. Radikalët si në botën e perëndimit po edhe at arabe, kanë marrur përmasa të mëdha. Së fundi përgjegje më e fort ishte për perëndimin “Bin Ladeni” dhe në të kundërtën „Georg Bush II”. Ne duhet sa më shpejt ta ndalojmë luftën e terrorit dhe antiterrorit.

3. Terrori nuk është „tipike“ e muslimanëve por një problem botëror. Sipas statistikave të Policisë së europës „Europol“, në vitin 2010 në shtetet europiane kishte 249 atentate terroriste. Nga këto 249 krime terrori, vetëm 3 shkojnë në përgjegjësin e terrorit islamik. Jo 200, jo 100 po vetëm 3. 169 nga këto aksione terrori shkojnë në grupe militantësh, si psh. ETA.

4. Terrorista që fshihen pas islamit janë gjakatar/vrasës, nuk kanë asgjë të bëjn me Islamin. Po edhe udhëheqësit e luftërave që fshihen pas Krishtit i takojnë kësaj kategorie, janë gjakatar/vrasës, nuk kanë të bëjn asgjë me Krishtin!

Luftnxitja apo atakimet, janë terrori i të pasurëve, thotë: Peter Ustinov. Për një fëmijë si shembullë në Irak: nuk luan rrol a është vrarë nga një bomb e atentateve të fanatikave apo nga një bomb a “paqëruajtësve” të perëndimit, për të janë terrorista Georg Bush dhe Toni Blair, njejt sikurse për ne Bin Ladeni.

5. Muslimanët janë të barabart sikurse Hebrenjët/Çifutët apo Krishterët në Toleranc. Ato kanë ndikuar shumë në kulturën e perëndimit. Muslimanët nuk kanë sjellur vetëm faktet për humbjen e kulturës së vjetër të romakëve apo grekëve. Ato kanë sjellur edhe shkenca të reja. Atyre ju falënderohemi për eksperimente të pamjes, kompasin botëror, diturinë rrethë lëvizjeve të planetëve edhe një pjesë të madhe të medicines moderne. Ato e kanë avansuar me të madhe civilizimin perëndimor. Meqenëse shumica e politikanëve tanë e mohojnë një gjë të till, sot jetojmë në një botë me ndikim kulturor, krishter, çifut dhe musliman.

6. Jo vetëm në Bibël, po edhe në Kuran, dashuria për njëri tjetrin pra njerëzimin janë oferta të centralizuara. Islami është një religion I dashurisë dhe dhembshurisë. Në asnjë tezë të kuranit nuk lejohet vrasja e njerëzve civilë të pafajshëm. Në të kundërtën, në një prej thirrjeve në Kuran thuhet: Kush shpëton një njeri, është sikur të shpëtonte botën e gjerë.

7. Politika e perëndimit përkundrazi botës Islame vuan nga një injoranc e fakteve të thjeshta.

Shembull Teheran: Fjala më interesante e shumicës së strategëve të perendimit thotë: Kush kërkon në perëndim që të thirret zani i Hoxhës, duhet të lejoj që edhe në Teheran të lejohet ndëgjimi kumbanës së Kishës. Realiteti është se në Teheran egzistojnë shumë kisha ku edhe ndëgjohen me të madhe këmbanat e tyre, më tutje në Teheran fëmijët krishter kanë edhe mësim të religjionit në shkolla. Në Teheran egzistojnë 100 synagoga (për hebrenjët). 1500 fëmijë Hebrenjë vizitojnë shkollat enkas për hebrenjë. Aty egzistojnë 6 mishtore dhe 3 restoranta enkas për Hebrenjë. Në Teheran është edhe spitali I madhë shumë I njohur I hebrenjëve, ku si sponsor është edhe vet Ahmadinedjadi.

8. Perëndimi duhet të rrespektoj njejt botën islame sikurse që e rrespekton Izraelin. Muslimanët janë njejt me vlerë sikurse Jaudit apo Krishterët.

...........

Përse lejohet kundër besimtarëve të Islamit dhe religjionit të tyre të shprehim racizmin hapur, një gjë që kundër Krishtit dhe Judëve nuk lejohet apo nuk pranohet. Ne duhet ta ndalojmë diskriminimin ndajë Islamit dhe besimtarëve Musliman. Është për marre kjo sjellje e jona, dhe dëmton interesat tona.

9. Muslimanët duhet njejt sikur profeti i tyre, Muhamedi, të ndjekin rrugën e Tolerancës dhe Përparimit. Ato duhet „terrorizmit Musliman“ të i largojnë maskën religjioze nga fytyra. Ndryshe nga disa politikan të kohës së sotme, Muhamedi nuk ishte reaksionar, por një revolucionar I guximshëm që shikonte gjithmonë përpara….. Islami i tijë nuk ishte Islami I ndalesës së kohës, apo kthimit mbrapa, por përparimtar dhe për fillime të reja.

10. Risia aktuale është, arti shtetëror por jo arti I luftës si në Afganistan, Pakistan, Irak, Iran, Siri dhe Palestinë. Njejt sikurse në konfliktin lindje(rusi) - perëndim. Ngadale dhe sigurt duhet të sqarohen gjërat edhe me lindjen e mesme. Vetëm në një botë me rregull të drejtë për të gjithë, nuk gjejn terroristat vend të frytshëm. Vetëm në një botë të drejt, perëndimi mundet të jetoj I qetë jo ndryshe.


Fund I citatit. Autori është Gjerman.

Melez ti nuk je më shqiptarë se une cilës do fe të i përket apo edhe të jesh i pa fe, ti je antikombëtar, ti je gjakshkau, ti je psikopat, ti je shizofren. Ti je për ndihma të shpejta medicinale. Une jamë Muhamet Hoxhaj dhe besoj në Islam e ti qëndro nër kosh anonim se aty e ki vendin.



Në fund po të dërgoj një citat nga i madhi Faik Konica: Po të mos ishte Feja Islame, Kombi Shqiptarë do të ishte shumë më i madh, po nuk do te ishte më Shqipëtar.- Faik Konica
Nuk po mundem me e kuptue se pse lejon redaksia e Zemrës Shqiptare këso lloj shkrime anonime antishqiptare. Dmth sipas të gjithë këtyre që punojnë aty, shqiptarët e besimit islam duhet të refuzohen apo edhe i përkrahin makabret e shkijeve që janë bërë në Kosovë. Në qoftëse autori është i njohur në redaksi, atëherë duhet ta dijnë se në një rast akuze, do të paguaj shtrenjtë redaksia kryesore e këtij portali.

Distancohemi nga të gjithë ato që mendojnë se kemi diqka kundër vëllezërve dhe motrave të besimit katolik dhe Ortodoks, ne jemi për një Shqipëri dhe për të njejtin rrespekt sikur une për juve ashtu edhe juve për mua. Mos lejoni këto persona të ndikojn me mënyra shizofrene tek juve, këta janë të marr gjë që edhe të mjekohen është e vështir, andaj vetëm ndër kosh e kanë vendin.

** Shkrimin ia dërgojmë edhe Zemrës Shqiptare si reagim, mbetet në ndërgjegjen e tyre a e publikojn apo jo.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi