Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto e fjalë:Kaluan 26 vjet duke mbjellë lule, derisa mbuluan gjithë shtëpinë (FOTO)

Shko poshtë

Foto e fjalë:Kaluan 26 vjet duke mbjellë lule, derisa mbuluan gjithë shtëpinë (FOTO) Empty Foto e fjalë:Kaluan 26 vjet duke mbjellë lule, derisa mbuluan gjithë shtëpinë (FOTO)

Mesazh nga Agim Gashi Thu Aug 16, 2012 9:48 am

Kaluan 26 vjet duke mbjellë lule, derisa mbuluan gjithë shtëpinë (FOTO)


Një çift të moshuarish kanë shpenzuar 26 vjet nga jeta e tyre duke u kujdesur për lulet dhe duke mbjellë vazhdimisht të tjera, derisa e shndërruan shtëpinë e tyre të vogël në një kopsht të vërtetë të lulëzuar, që duket sikur është mbështjellë nga një ylber.
Foto e fjalë:Kaluan 26 vjet duke mbjellë lule, derisa mbuluan gjithë shtëpinë (FOTO) Shtepia-me-lule-3-620x436
Anne dhe Robin Strange, të cilët kalojnë shumë orë të ditës së tyre duke iu përkushtuar luleve, thonë se janë të vendosur ta çonjnë në 30 vjet kohën që i kanë kushtuar nismës së tyre interesante; ta kthenin shtëpinë në një ylber. Çifti i të moshuarve kanë harxhuar gjithashtu shumë para për të mbjellë lule të ndryshme dhe të rralla, ndërsa janë kujdesur shumë për to, duke i strehuar brenda në shtëpi gjatë dimrit, në mënyrë që të mos thaheshin.

Foto e fjalë:Kaluan 26 vjet duke mbjellë lule, derisa mbuluan gjithë shtëpinë (FOTO) Shtepia-me-lule-2-620x377

Shtëpia e çuditshme e çiftit britanik ndodhet në anë të rrugës dhe shumë njerëz që kalojnë me makinë pranë saj mbeten të befasuar nga fantazia e ngjyrave me të cilat është mbuluar.

Gazeta jonë
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi