Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngëtarja Gaçe, peticion Googles për 100-vjetorin e Pavarësisë!

Shko poshtë

Këngëtarja Gaçe, peticion Googles për 100-vjetorin e Pavarësisë! Empty Këngëtarja Gaçe, peticion Googles për 100-vjetorin e Pavarësisë!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Sep 13, 2012 10:57 pm

Këngëtarja Gaçe, peticion Googles për 100-vjetorin e Pavarësisë!


Këngëtarja Gaçe, peticion Googles për 100-vjetorin e Pavarësisë! Largea_gaqe1347565260
Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka nisur një peticion drejtuar motorit më të fuqishëm dhe më të madh të kërkimit në botë, Google. Peticioni, si pohon kërkon që Google të ndryshojë logon dhe faqen e saj të parë me rastin e 100vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë. “Të gjithë e dimë se Google me rastin e festave, ose lindjen/vdekjen e një personi shumë të rëndësishëm, vendos një ‘doodle’, ose ndryshon logon e saj në Homepage. Por ne duam që edhe 100 vjetori i pavarësisë të vendit tonë të publikohet për të gjithë botën më 28 Nëntor. Prandaj dhe kemi nisur një peticion, që të mbledhim sa më shumë ‘firma’ që t’i bëjmë thirrje Google, që edhe pavarësia e Shqipërisë të njihet nga Google si një eveniment i rëndësishëm” shkruan Aurela, e cila kërkon që sa më shumë shqipatër të firmosin këtë peticion.
Peticioni mund të nënshkruhet në linkun:
http://www.change.org/petitions/google-have-a-doodle-for-albania-s-100-year-anniversary-of-independence


Këngëtarja Gaçe, peticion Googles për 100-vjetorin e Pavarësisë! CRRdHQSYOJJvebf-556x304-noPad
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi