Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJOFTIM i Bashkësisë Shqiptare të Kebekut në Montreal‏

Shko poshtë

NJOFTIM i Bashkësisë Shqiptare të Kebekut në Montreal‏ Empty NJOFTIM i Bashkësisë Shqiptare të Kebekut në Montreal‏

Mesazh nga Agim Gashi Wed Sep 26, 2012 12:36 am


NJOFTIM i Bashkësisë Shqiptare të Kebekut në Montreal‏

Lutem sherndajeni njoftimin e meposhtem.


N J O F T I M

NJOFTIM i Bashkësisë Shqiptare të Kebekut në Montreal‏ Statuja_e_nene_terezes_do_te_n

Te dashur bashkatdhetare:
Data e inagurimit te statujes se Nene Terezes po afron.
Eshte momenti qe gjithkush qe deshiron te kontribuoje ne kete eveniment historik
per komunitetin tone te japi ndihmen e vet sado e vogel qofte ajo. Disa grupe e individe
kane shprehur deshiren e po punojne per mbarevajtjen e ketij projekti por kerkohet pjesmarrja e te gjitheve
pasi kjo statuje u perket jo vetem atyre qe kane ndihmuar deri me sot por te gjitheve pamvaresisht nga shuma
qe kontribuojne.

Kete jave ndihmuna projektin:

1-Grupi i futbollisteve me pergjegjes Z. Hysni Marku ( shumen e ndihmes do ja u njoftojme me vone).
2- ENELEN Electric me pronar Z. Dritan Lezha 500 $

3-Ajet Nuro 200 $
4-Zejadin Dedinca 100$
5-Casise Desjardins Nord Laval 250$
6-Ardian Xharra 200$

Zonja e Zoterinj

Ne pritje te pjesmarrjes tuaj ne kete projekt ju falenderojme dhe ju rikujtojme qe ndihmen tuaj mund ta
jepni direkt ne llogarine e bashkesise tone si me poshte.

Communaute Albanaise du Quebec a Montreal.
Banque Scotia, 7083 Boul Newman , Lasalle Q.c H8N1X1
Nr. Llogarise: 0090100268-16 . Ose kontaktoni me Z. Kujtim Ismaili tel
514 559 434
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi