Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIDHJA E SHKRIMTARËVE, ARTISTËVE E KRIJUESVE SHQIPTARË NË GJERMANI-NJOFTON dhe FTON

Shko poshtë

LIDHJA E SHKRIMTARËVE, ARTISTËVE E KRIJUESVE SHQIPTARË NË GJERMANI-NJOFTON dhe FTON Empty LIDHJA E SHKRIMTARËVE, ARTISTËVE E KRIJUESVE SHQIPTARË NË GJERMANI-NJOFTON dhe FTON

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 03, 2012 10:13 am

LIDHJA E SHKRIMTARËVE, ARTISTËVE E KRIJUESVE SHQIPTARË NË GJERMANI-NJOFTON dhe FTON 75729_460990817040_546432040_5949761_2362184_n

LIDHJA E SHKRIMTARËVE, ARTISTËVE E KRIJUESVE SHQIPTARË NË GJERMANI

në mbështetje të
SHOQATËS KULTURORE GJERMANO - SHQIPTARE "ATDHEU" në Augsburg


F T O J N Ë

gjithë bashkëkombasit,krijuesit, artdashësit dhe pasionantët e FJALËS SË SHKRUAR POETIKE,


se ditën e SHTUNË më 27 Tetor 2012, duke filluar n'ora 15.00;

organizojmë

OREN LETRARE - POETIKE " HOMAZH POETIT ALI PODRIMJA "

LIDHJA E SHKRIMTARËVE, ARTISTËVE E KRIJUESVE SHQIPTARË NË GJERMANI-NJOFTON dhe FTON Ali_podrimja

në lokalet e Shoqatës Kulturore Shqiptaro -Gjermane "ATDHEU"!

Adresa : Shoqata "ATDHEU"
Frauentor str. 25;
86152 Augsburg- Bayern
Per informata më të hollësishme mund të kontaktoni Këshillin Organizativ, përmes e-mailit: lshaksh@hotmail.de; ose tel.:0177– 4205089(H.Q.)& 0176 – 24413073(F.T.)& 0157 – 85604538(A.B.)


Augsburg, tetor 2012.

Me nderime Këshilli Organizativ:

H. Qyqalla, F. Tanushi & A. Bugari
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi