Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bebet dhe fëmijët

Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 03, 2012 10:37 am

Bebet dhe fëmijët

Bebet dhe fëmijët 23495924_3Bebet dhe fëmijët 23496035_5Bebet dhe fëmijët 23496091_6Bebet dhe fëmijët 23496204_8Bebet dhe fëmijët 23496248_10Bebet dhe fëmijët 23496333_11Bebet dhe fëmijët 23496384_12Bebet dhe fëmijët 23496425_13Bebet dhe fëmijët 23496546_14Bebet dhe fëmijët 23497025_15Bebet dhe fëmijët 23497081_16Bebet dhe fëmijët 23497128_17Bebet dhe fëmijët 23497171_18Bebet dhe fëmijët 23497220_19
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 03, 2012 11:27 am

Bebet dhe fëmijët 000b054LQZn
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Mon Dec 15, 2014 8:30 pm

Bebet dhe fëmijët 10849750_311309372411281_5492700168423595010_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Mon Dec 15, 2014 8:41 pm

Bebet dhe fëmijët 998623_535906999778290_305477565_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Mon Dec 15, 2014 9:08 pm

Bebet dhe fëmijët 10593195_10152321725889077_8449707471920909613_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 29, 2015 10:56 pm

Bebet dhe fëmijët 06namaz_0607111112_1

Washington, 6 korrik - Shtypi amerikan këto ditë ka shkruar për protestat e besimtarëve myslimanë në Prishtinë që me flamuj të Hamasit dhe veshje jo karakteristike për shqiptarë dhe evropianë, kanë kërkuar ndërtimin e një xhamie të madhe përballë Katedrales katolike, njofton RTK. Në artikujt e shtypit amerikan është thënë se pamjet e tilla, që vijnë nga Kosova, vënë në pikëpyetje përkushtimin e proklamuar gjithandej për Kosovën, si aleate dhe mike e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. 
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 29, 2015 11:02 pm

Bebet dhe fëmijët Protesta121
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 29, 2015 11:05 pm

Bebet dhe fëmijët 1391712091-019628-1391712329-album-normal
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Tue Mar 10, 2015 3:29 pm

Bebet dhe fëmijët 11035303_880451835334707_2479572572304189694_nBebet dhe fëmijët 1907586_880451445334746_6396873554433338645_n
Bebet dhe fëmijët 11051910_880451598668064_425652219138352628_n

Bebet dhe fëmijët 1509264_880451645334726_373144269803880595_n

Bebet dhe fëmijët 11046811_880451682001389_7268558356249423628_nBebet dhe fëmijët 11035303_880451835334707_2479572572304189694_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Tue Mar 10, 2015 7:36 pm

Bebet dhe fëmijët AA9Ant0
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Tue Apr 21, 2015 4:39 am

Bebet dhe fëmijët U1_TeutaRugova-IbrahimRugova
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Tue Apr 21, 2015 4:40 am

Bebet dhe fëmijët 11118427_10200481174948258_1499107691_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Tue Apr 21, 2015 5:10 am

Bebet dhe fëmijët 11169900_1099574530058927_5183370392217769427_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 08, 2015 8:23 pm

Bebet dhe fëmijët 10373837_10152955351744077_7462738771152775884_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 08, 2015 8:26 pm

Bebet dhe fëmijët 437px-Sk%C3%ABnderbeu_nga_Spiro_Xega
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bebet dhe fëmijët Empty Re: Bebet dhe fëmijët

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi