Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NDIHME PER RRONIN

Shko poshtë

NDIHME PER RRONIN Empty NDIHME PER RRONIN

Mesazh nga Agim Gashi Sun Oct 07, 2012 12:21 am

NDIHME PER RRONIN

NDIHME PER RRONIN 598913_454184651299177_680563280_n
Rronit te vogel i duhet ndihme urgjente!
Rroni i vogel sapo mbushi 4 vjec, kur ne nje kontrolle rutine iu diagnostifikua semundja e Leukemis. Rroni jeton se bashku me familien e tij ne Kosove dhe mundesit e trajtimit te kesaj semundje atje nuk ekzistojne. Kurimi i kesaj semundje ne Gjermani kushton 220.000€. Familja e Rronit nuk ka mundesi qe ta financoj kurimin e semundjes se ti
j pasi qe te ardhurat e tyre mujore jane vetem 300€. Rroni u lind pas 14 viteve pritje te prindve te tij dhe eshte femija dhe shpresa i vetem ne familje. Ndihma financiare eshte duke u kerkuar edhe nga donatore te tjere. Cdo minute qe kalon, eshte nje minute e humbur per ndihmen e Rronit. Andaj JU LUTEMI ti bashkangjiteni ketij aksioni, qe se bashku ta ndihmojme Rronin e vogel. Ne Gjermani sapo eshte hapur edhe nje gjirollogari bankare per ndihmen e Rronit. Te dhenat bankare mund te gjeni poshte ne Flyer ose ne linkun e facebookut te Rronit.


Pregatiti:


Exhevit Johnny Rexhepi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi