Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net

2 posters

Shko poshtë

Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net Empty Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net

Mesazh nga Admin Wed Oct 10, 2012 7:41 pm

Te nderuar vizitore dhe anetare te kesaj faqe ne shenje rrespekti per mesuesin tim te pare dhe kusheririn tim Agim Gashin ne ditet ne vijim (me se largu brenda 5 ditesh) faqen do ta hapni me domain te ri www.akllapi.net
Suksese dhe pune te mbare ne vazhdim
Admin
Admin

Numri i postimeve : 20
Registration date : 16/11/2008

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net Empty Re: Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 10, 2012 9:42 pm

Të falemnderit Naser i dashur. Dihet se nxënësi i mirë edhe kur të bëhet burr ai mbetet prap i mirë.

Ju jamë mirënjohës i dashur që sado pak po kontribojmë për informimin e drejtë e të shpejtë si në kulturë, art e tema tjera.Me rrespekt o kusheri

Agimi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net Empty Re: Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net

Mesazh nga Admin Thu Oct 11, 2012 7:24 pm

Tani eshte bere aktivizimi dhe faqja hapet me domain te ri
www.akllapi.net
Gjithashtu adresa e vjeter www.agim.poeticforum.com nga tani forcohet dhe nderron ne domain te ri edhe nese klikohet ne kete.
Me nder qofsh mesues i dashur dhe shume suksese
Admin
Admin

Numri i postimeve : 20
Registration date : 16/11/2008

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net Empty Re: Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net

Mesazh nga Agim Gashi Thu Oct 11, 2012 7:39 pm

O i madh je i dashuri im.Jam krenar që të kam.

Të përqafoj nga larg me plot mall!

Agimi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net Empty Re: Faqja e Agim Gashit brenda 5 ditesh me domain www.akllapi.net

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi