Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim për të pame-Ylli Mani

Shko poshtë

Njoftim për të pame-Ylli Mani Empty Njoftim për të pame-Ylli Mani

Mesazh nga Agim Gashi Sat Oct 20, 2012 12:08 pm

Njoftim për të pame

Lajmërojmë vdekjen e parakohëshme të babait tonë të dashur,


Njoftim për të pame-Ylli Mani Kadri_mani

Kadri Osmani-Mani (23.01.1937- 09.10.2012)

nga fshati Makresh i Poshtëm, Komuna e Gjilanit, me vendbanim të përhershëm Prishtinë.
Njoftojmë të afërmit, miqtë,farefisin, bashkëveprimtarët, të burgosurit politik,dashamirët dhe të njohurit tanë
se me datë 28.10.2012 ( e dielë ), nga ora 9.00 deri në ora 15.00, hapim të pame.
Ata që kanë dëshirë, kohë dhe mundësi të shprehin kujtimet e tyre për veprimtarinë e të ndjerit,

Kadri Mani, mbrëmja përkujtimore vazhdon nga ora 15 - 16.00.

Pjesëmarrja e juaj është ngushëllim dhe respekt për ne-Adresa:
SH.K.SH. “Nëna Terezë” Göppingen
David Str. 24
73033 Göppingen
Afër Stacionit të trenit.

Info.Tel: 07161 685542
Mob: 01522 9273416


I biri i Kadri Mani-t, Ylli
21.10.2012

Kirchheim-Teck, Gjermani


P.S.

Dy familje kanë pyeturse, a bëhën të pamet familjarisht, apo vetëm ana mashkullore:

Janë të mirëseardhur të gjithë sipas dëshirës dhe mundësive të tyre.

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi