Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

QKSH fton për pjesëmarrje në manifestimin “Me Agim Ramadanin 2009”

Shko poshtë

QKSH fton për pjesëmarrje në manifestimin “Me Agim Ramadanin 2009” Empty QKSH fton për pjesëmarrje në manifestimin “Me Agim Ramadanin 2009”

Mesazh nga Agim Gashi Sat Apr 25, 2009 6:55 pm

QKSH fton për pjesëmarrje në manifestimin “Me Agim Ramadanin 2009”Ju ftojmë në takimet e dhjeta tradicionale „Me Agim Ramadanin 2009". Në këtë ngjarje të rëndësishme Qendra Kulturore Shqiptare ka përgatitur një program të zgjedhur artistik si dhe ka ftuar përsonalitete të larta të jetës publike nga Kosova e Shqipëria.
Pjesëmarrjen tashmë e kanë konfirmuar ambasadori i Republikës së Shqipërisë në Bern, Mehmet Elezi, ai i Kosovës Naim Mala, ish-komandanti i Brigadës 138 "Agim Ramadani", Rrustem Berisha e mysafirë të tjerë. Në këto takime do bëhet edhe shpallja e fituesve për çmimin „Agim Ramadani 2009" për poezi dhe pikturë. Takimet mbahen të dielën, më 26 prill nga ora 14.00, në sallën e restauranit Salmen, në adresën: Uitikonerstrasse 17, CH-8952 Schlieren. Për të tjera informata: Tel. 079 542 90 63/ dhe 078 767 11 14.
Këshilli organizativ i Qendrës Kulturore Shqiptare
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi