Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Familja Azemi nga Babushi i Muhaxherëve-FALENDERIM

Shko poshtë

Familja Azemi nga Babushi i Muhaxherëve-FALENDERIM Empty Familja Azemi nga Babushi i Muhaxherëve-FALENDERIM

Mesazh nga Alban Azemi Tue Dec 25, 2012 12:51 am

Familja Azemi nga Babushi i Muhaxherëve-FALENDERIM


Familja Azemi nga Babushi i Muhaxherëve-FALENDERIM Foto_Gani_Azemi_935960

Me rastin e vdekjes se Gani Azemit, bashkeshortit, babait,vellaut dhe xhaxhait ton familja Azemi nga Babushi i Muhaxherve, falenderojmë të gjithë ata që në një mënyrë apo në tjetër ndanë dhimbjen me ne, ku me prezencen e tyre apo permes telegrameve e mesazheve të shumta, kontribuan që dhimbjen tone ta përballojmë më lehtë.
Falenderojmë të gjithë ata që morrën pjesë në varrim dhe më pas për ngushllime e posaqërisht kontributin dhe angazhimin e shokëve , bashkëpuntoreve dhe Ambasadës në Belgjikë që me kontributin e tyre bene që trupi i tij i pajetë të sillet në Kosovë, dhe të varroset në varrezat e Prishtinës gje që ishte amaneti i tij pasi që tëre veprimtarine e tij ja kushtoj KOSOVES.

Alban Azemi

Numri i postimeve : 1
Registration date : 25/12/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi