Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes

Shko poshtë

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes Empty Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jan 29, 2013 6:41 pm

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes


Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 255286_409575585746698_1713769997_n
Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 388690_476281549076101_245595475_n

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 251961_412125792158344_1664535719_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 524398_412303678807222_2117575558_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 182163_414187825285474_858738331_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 427491_416689965035260_1495268078_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 547339_418398518197738_49898660_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 253954_418796104824646_1431917879_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 562716_419767724727484_376611498_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 308374_421696857867904_607906907_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 538538_421965371174386_1018202232_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 304997_423132651057658_511781310_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 539885_424613340909589_1179144084_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 523321_427730677264522_911771025_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 392517_427857943918462_1982083598_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 581446_429152440455679_1277658552_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 527280_428547350516188_2141712921_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 527732_429358423768414_670441932_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 603247_431992606838329_1418907023_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 223085_430102203694036_1852133027_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes Empty Re: Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 27, 2013 10:50 am

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 71763_541530385892421_159507874_nLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 64161_543778345667625_157167590_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes Empty Re: Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes

Mesazh nga Agim Gashi Sun Mar 10, 2013 1:56 am

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 001H053DCWPLotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes 009P052yXUv
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes Empty Re: Lotë jetimësh dhe vaji i dhimbjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi