Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve e Krijuesve Shqiptarë në Gjermani-Alban. Bund der Schrift. Künstl. & Kulturschaff. in Deutschland e.V.

Shko poshtë

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve e Krijuesve Shqiptarë në Gjermani-Alban. Bund der Schrift. Künstl. & Kulturschaff. in Deutschland e.V. Empty Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve e Krijuesve Shqiptarë në Gjermani-Alban. Bund der Schrift. Künstl. & Kulturschaff. in Deutschland e.V.

Mesazh nga Agim Gashi Mon Mar 11, 2013 10:17 pm

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve e Krijuesve Shqiptarë në Gjermani-Alban. Bund der Schrift. Künstl. & Kulturschaff. in Deutschland e.V. 69240_10200771240553212_1678369945_n
Për Shoqaten Sevëme Fetiqi

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve e Krijuesve Shqiptarë në Gjermani
Alban. Bund der Schrift. Künstl. & Kulturschaff. in Deutschland e.V.

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve e Krijuesve Shqiptarë në Gjermani-Alban. Bund der Schrift. Künstl. & Kulturschaff. in Deutschland e.V. 535567_10200782067303874_625025820_n
Koblenz 20. 02. 2013.

F T E S Ë

Ftojmë krijuesit, artadashësit dhe gjithë pasionantët e fjalës së shkruar artistike


MANIFESTIMIN POETIK TRADICIONAL

„ PAVARËSIA E KOSOVËS – KOBLENZI 2013 “

Takimi mbahet më 23. 03. 2013. (e shtunë) dhe fillon n’ora 16.00h!

Adresa: Mit freundlichen Grüßen
Begegnunsstätte „ St. Elisabeth “ Vorsitzender H. Qyqalla
St. Elisabethstr. 6 Tel.: + 49 (0)1 77 420 50 89
56073 – Koblenz e-mail: lshaksh@hotmail.de
Tel : +49 (0) 1 78 88 97 333

______________________________
_____________________________________________
Alban. Bund der Schrift., Künstl. & Kult. e.V. COMMERZBANK KOBLENZ
Lidhja e Sh.A.K.Sh. - Gjermani Kontonummer (KTO): 200 406 700
Braunsbergweg 41; Bankleitzahl (BLZ) : 570 400 44 D - 56656 Brohl - Lützing IBAN: DE29 5704 0044 0200 4067 00
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi