Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO)

Shko poshtë

Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) Empty Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO)

Mesazh nga Agim Gashi Tue Apr 30, 2013 8:29 pm

Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO)

Buzët e saj të bukura,sytë dhe shikimi i saj tërheqës e ka pasur qëkur ishte një fëmij.
Këto janë disa fotografi të Angelina Jolie kur ajo ishte 16-vjeçe,tregojnë se si ka ndryshuar ajo që kur është bërë e famëshme.
Duket se atëherë nuk i kishin munguar kilogramët pasi duket që krahët i ka të trashë në krahasim me atë që shohim sot tek Angelina Jolie,megjithatë ajo gjithmonë e ka pasur në dukje se do të ishte një yll në të ardhmen.
Sot,ajo i ka arritur të gjitha ato që ka ëndërruar por është bërë “lëkurë e dobët”. Në dallim nga fotografitë tani ajo e ka gjoksin më të gjërë.
Në këto fotografi ajo e kishte trupin e pastër. Ndërsa,tani Jolie ka më shumë se 13 tatuazhe në trupin e saj përfshirë edhe datat e lindjes së fëmijëve.
Mardhënia e ftohtë me babin e saj e bëri atë të binte në depression,por ajo vazhdoi studimet në teatër dhe diplomoi në “Beverly Hills High School”.
Derisa ylli po provonte të tregonte bukurinë e një femre,fotografitë janë të përmbajtura në krahasim me atë që do të vintë në ditëtë në vijim,thekson “DailyMail”. P.K


Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A113
Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A27
Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A36
Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A46
Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A57
Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A66
Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A83
Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A92
Angelina Jolie,para disa vitesh… (FOTO) A102
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi