Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pajtimet e gjaqeve 1990

Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Sun Aug 18, 2013 10:26 am

Pajtimet e gjaqeve 1990
Pajtimet e gjaqeve 1990 407856_314845538537969_1026631163_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 MqdefaultPajtimet e gjaqeve 1990 Pajtimi%2B005Pajtimet e gjaqeve 1990 Sami-peja-pajtim-gjaqesh

Pajtimet e gjaqeve 1990 1186279_10151612344909077_540493103_nPajtimet e gjaqeve 1990 10469720_766255643396954_3769639339196517635_oPajtimet e gjaqeve 1990 1186039_10151612345004077_1256699160_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 1185197_10151612345594077_1719188078_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 1150934_10151612345739077_607216781_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 388759_310763105612879_1082215265_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 11541878_10152992050544077_5003232493732665388_nPajtimet e gjaqeve 1990 11705313_956970034325513_798884333029652983_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 10696181_828499417172576_2554915839587462925_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 10698425_798766963479155_2001916415041950559_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 1620423_711638612191991_147046437_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 10001310_705915002764352_903885243_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 1017216_577297788959408_1048324541_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:11 pm, edituar 5 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Sun Aug 18, 2013 10:27 am

Pajtimet e gjaqeve 1990 247772_570572642965256_1473041725_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 62810_551679958187858_1899562356_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 75555_536063656416155_271078883_n


Pajtimet e gjaqeve 1990 481851_536063319749522_1781640204_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 426393_536062743082913_1581518204_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 66999_536061773083010_1875883547_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 484965_536060829749771_1806325076_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 31454_531979516824569_2068885773_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 13004_523420957680425_1092765218_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 269278_517580851597769_1908379892_nPajtimet e gjaqeve 1990 71819_517580818264439_622337754_nPajtimet e gjaqeve 1990 735022_517580778264443_1076751928_nPajtimet e gjaqeve 1990 21990_517573688265152_1553890751_nPajtimet e gjaqeve 1990 309851_517573548265166_625175635_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 16, 2014 3:20 am

Pajtimet e gjaqeve 1990 553747_112421098906410_787503942_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 3711_112421258906394_1172320995_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 225014_112421478906372_1848632208_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 524514_112435658904954_1071008252_n
Në kodrën e Koshtovës me “Mirë se ju ka sjellë Zoti” të ëmbël dhe sinqertë na pritën dhe përshëndetën mulla Hajzer Ademi – Kryetar i Degës së Nënës Terezë në Koshtovë dhe mulla Asllan Murati kryetar i Bashkësisë së fesë islame në Mitrovicë. Keto personalitete dhe shume hoxhollar te tjerane e kende Kosoves pa hezituar fare u kyqen ne levizjen gjithe popullore per pajtimin e gjaqeve e me vone edhe ne SHHB "Nena Tereze" ku ne lamin e humanitetit dhe bamiresis dhan kontribut te jashtezakonshem.Vepronim si nje trup.Mirenjohja ,nderimi dhe falenderimi im per ta do te jene te perjeteshem.Ne foto perqafim vellazeror i mulla Hajzer Ademit me Martin Pjetrin.(04 shtator 1994)
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 23, 2014 2:33 am

Pajtimet e gjaqeve 1990 155037_517573214931866_232398644_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 154127_517572918265229_1913779212_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 598451_499908843364970_825082135_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 598451_499908843364970_825082135_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:25 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 13, 2014 2:35 am

Pajtimet e gjaqeve 1990 400328_479082952114226_812461877_nPajtimet e gjaqeve 1990 404211_479082922114229_557953052_nPajtimet e gjaqeve 1990 317805_479082812114240_519033359_nPajtimet e gjaqeve 1990 554141_476762315679623_140789161_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 189009_476762235679631_1261393264_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 560753_476762122346309_233484863_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 482904_468099969879191_1136211995_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 314110_461492077206647_467894601_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 166957_310767492279107_1488290785_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 386431_310767268945796_1073606819_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 378750_310767255612464_602072320_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 388759_310763105612879_1082215265_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 387432_310767368945786_1604443777_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 166897_310767458945777_1686611735_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 534674_476762775679577_1076096009_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:35 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 26, 2014 2:44 am

Pajtimet e gjaqeve 1990 Ukaj-Ikona-e-Kosov%C3%ABs-Anton-%C3%87etta-i-hedhur-n%C3%AB-harres%C3%AB
Pajtimet e gjaqeve 1990 Anton_cetaPajtimet e gjaqeve 1990 Rugova-Cetta-Cana-650x438
Pajtimet e gjaqeve 1990 Anton-cetaPajtimet e gjaqeve 1990 U2_AGIM8Pajtimet e gjaqeve 1990 U2_AGIM1
Pajtimet e gjaqeve 1990 995483_10151612344754077_1177326356_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 556437_10151612346319077_561095162_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 1146625_10151612346344077_2095192461_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 1150934_10151612345739077_607216781_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 996932_10151612346949077_2132122270_n
Pajtimet e gjaqeve 1990 1174924_10151612348049077_700286216_n

Pajtimet e gjaqeve 1990 1208752_10151612348794077_881318792_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 5:53 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 30, 2014 11:55 amDr.Ibrahim RUGOVA
(02.12.1944 - 21.01.2006)

"Njeriu qe gjate jetes se tij, beri shume miq per vete dhe kombin shqipetar. Pas vdekjes se tij, ne shenje nderimi ju perkulen edhe kundershtaret me te ashper...".
"...Udheheqesi kembengules, me butesin e tij prej graniti..."Pajtimet e gjaqeve 1990 1517580_695969283755753_1284439633_nPajtimet e gjaqeve 1990 Rugova


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Jul 26, 2015 7:31 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jul 13, 2014 4:10 pm

Pajtimet e gjaqeve 1990 281857_720557911336639_3084604967060900044_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jul 26, 2014 6:26 pm

Pajtimet e gjaqeve 1990 10569102_831122396906183_5089115628114711436_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajtimet e gjaqeve 1990 Empty Re: Pajtimet e gjaqeve 1990

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi