Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve

Shko poshtë

Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve Empty Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve

Mesazh nga Agim Gashi Fri Aug 30, 2013 10:25 am

 Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve
Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve IbUuRWVYH-QzjMgZZJdEnCP0SF6QiptAhh74VHkXJPaO7HQSbo5Vpg==Toleranca, mirëkuptimi, nderimi dhe paqja mes njerzëve InwGWJyka8h-r2LeEmTB41Pxol9Y3EH0MeeQ0NBFyosewUCoaU78_g==
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi