Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DEGA E LDK-së PËR BENELUKS, FALENDERON DEGËN E LDK-së në ZVICËR DHE TË SOLOTHURNIT

Shko poshtë

DEGA E LDK-së PËR BENELUKS, FALENDERON DEGËN E LDK-së në ZVICËR DHE TË SOLOTHURNIT Empty DEGA E LDK-së PËR BENELUKS, FALENDERON DEGËN E LDK-së në ZVICËR DHE TË SOLOTHURNIT

Mesazh nga Agim Gashi Tue Oct 08, 2013 6:43 pm

DEGA E LDK-së PËR BENELUKS, FALENDERON DEGËN E LDK-së në ZVICËR DHE TË SOLOTHURNIT 1383351_197797420402584_659096446_n
 
DEGA E LDK-së PËR BENELUKS, FALENDERON DEGËN E LDK-së në ZVICËR DHE TË SOLOTHURNIT
 
Kryesia e Deges së LDK-së për Beneluks në mbledhjen e saj të radhes të mbajtur me 06 tetor, përveq tjerash i dergon falenderimet më të sinqerta Deges së LDK-së në Zvicer, gjegjësisht nëndeges në Solothurn, për mirënjohjen post mortem që iu nda ishkryetarit të Deges së LDK-së për Beneluks, të ndjerit Gani Azemi, për kontributin e tij të veqantë jetësor diplomatik në sensibilizimin e çështjes së Kosoves. Këtë mirënjohje e pranoj bashkëshortja e të ndjerit, Mejreme Azemi. Njëherit falenderojmë gjithashtu edhe për ftesen që i është bërë kryetarit z.Valon Halimi për të marr pjesë në manifestimin tuaj, mirëpo për shkak të agjendes së ngjeshur, pjesëmarrja ishte e pamundur. Me nderime, Ju përshëndet dhe ju falenderon, në emer të kryesisë së LDK-së, Dega për Beneluks, Remzi Azemi, sekretar.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi