Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kujtimi për Nënën Terezë-Clinton: “Nënë Tereza, Ajo që më bëri ta dua kombin shqiptar”

Shko poshtë

Kujtimi për Nënën Terezë-Clinton: “Nënë Tereza, Ajo që më bëri ta dua kombin shqiptar” Empty Kujtimi për Nënën Terezë-Clinton: “Nënë Tereza, Ajo që më bëri ta dua kombin shqiptar”

Mesazh nga Agim Gashi Sun Oct 20, 2013 7:55 pm

 
Clinton: “Nënë Tereza, Ajo që më bëri ta dua kombin shqiptar”
 
 Kujtimi për Nënën Terezë-Clinton: “Nënë Tereza, Ajo që më bëri ta dua kombin shqiptar” Largea_klinton-n-tereza1382282839
 
Kujtimi për Nënën Terezë
Kujtimi për Nënën Terezë-Clinton: “Nënë Tereza, Ajo që më bëri ta dua kombin shqiptar” 1-bill-Clinton--Nene-Tereza
 
“Nënë Tereza, ishte e para Ajo që më bëri ta dua kombin shqiptar. Dhe tani ndihem shumë krenar që e plotësova një detyrë morale ndaj saj dhe ndaj vlerave të lirisë”, kishte deklaruar Bill Klinton pas ndërhyrjes së NATO-s për çlirimin e Kosovës. Postimi i kësaj deklarate me rastin e 10 vjetorit të Lumnimit të Nënës Terezë, pati një shikim të jashtëzakonshëm në portalin e “Bota sot”, duke arritur në vetëm një publikim 139.904 shikime, 9.028 pëlqime (like), 473 shpërndarje dhe mbi 170 komente. Një rekord thuaja i paarritshëm, për nga shikimet dhe pëlqyeshmëria.
Ndërsa, në një postim të dytë, vetëm për një orë, gjatë ditës së diel mori mbi 11.012 shikime, dhe mbi 698 pëlqime (like), ndërsa kjo lloj ‘gare’ vazhdon, njëkohësisht dëshmon, dashurinë dhe respektin që gëzon ndër shqiptarë “Nëna Terezë” dhe ish presidenti amerikan Bill Klinton. BS
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi