Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A K A D E M I P E R K U J T I M O R E PËR GANI AZEMIN

Shko poshtë

A K A D E M I     P E R K U J T I M O R E   PËR   GANI AZEMIN Empty A K A D E M I P E R K U J T I M O R E PËR GANI AZEMIN

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 10, 2013 11:48 pm

A K A D E M I     P E R K U J T I M O R E   PËR   GANI AZEMIN 1456136_10202645552488401_400454722_n
A K A D E M I    P E R K U J T I M O R E


Dega e LDK-së për Beneluks mbanë tubim përkujtimor kushtuar GANI AZEMIT.Dega e Lidhjes Demokratike të Kosoves për Beneluks në Bruksel në shenjë nderimi dhe respektimi me rastin e njëvjetorit të vdekjes së veprimtarit, e diplomatit GANI AZEMI organizon akademi përkujtimore.Tubimi mbahet të dielen e ardhshme me 15 dhjetor 2013, Salla Stadium1, adresa :

1, Avenue du Sippelberg, 1080 Bruxelles (Sint-Jans-Molenbeek) dhe fillon prej ores 15h00.

Me këtë rast ftohen bashkatdhetarët, miqtë dhe të afërmit që të marrin pjesë në këtë përvjetor kushtuar GANI AZEMIT, ku do të flitet me pietet për veprimtarinë atdhetare të tij, njëherit tubimi do të pasurohet edhe me recitale.

Për informata më të hollësishme, kontaktoni në numrin e celularit : 

+32(0)477 57 39 83 

Me respekt,

Komisioni organizativ
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi