Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt

Shko poshtë

Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt Empty Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 10, 2014 9:32 pm

Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt
Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt Largea_10-fatmir-limaj1392055629
Ashtu siç kishte paralajmëruar ditë më parë,deputeti i Kuvendit të Kosovës Fatmir Limaj së shpejti do të dalë me një ofertë të re politike.
Sipas burimeve të mirinformuara të gazetës “Bota sot”, 19 shkurti do të jetë dita kur Limaj do të formoj subjektin politik i cili do të quhet, “Rilindja Demokratike”.
Po të njëjtat burime bëjnë të ditur se,pjesë e kësaj partie do të jenë: Jakup Krasniqi, Hydajet Hyseni, Haxhi Shala- Topi, Justina Pula e Flora Brovina.
Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fatmir Limaj ditë më parë gjatë një interviste për mediumin publik, bëri të ditur se më nuk do të jetë pjesë e PDK-së derisa së shpejti do të dal me një ofertë të re për qytetarët e Kosovës.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi