Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lufta dhe situata në Ukrainë!

Shko poshtë

Lufta dhe situata në Ukrainë! Empty Lufta dhe situata në Ukrainë!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Apr 25, 2014 12:00 pm

Lufta dhe situata në Ukrainë!

Lufta dhe situata në Ukrainë! 899CB02B3333E8BFB11D6B40FF7D2F_h498_w598_m2Lufta dhe situata në Ukrainë! D5F0FAFF358F7965E86DA9B7D0F02E_h498_w598_m2Lufta dhe situata në Ukrainë! 1A83CDA0DE0EC50F882E9A7E91E5F_h498_w598_m2Lufta dhe situata në Ukrainë! 6DBD565AF245C9A2F66C213BC7A8E_h498_w598_m2Lufta dhe situata në Ukrainë! B8C3E6C96A11451389AF43653F089_h498_w598_m2
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi