Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

N J O F T I M NGA LDK LIPJAN

Shko poshtë

N J O F T I M NGA LDK LIPJAN Empty N J O F T I M NGA LDK LIPJAN

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jun 06, 2014 9:22 pm

N J O F T I M NGA LDK LIPJAN Largea_imri-ahmeti1385201688

N J O F T I M NGA LDK LIPJAN

Lidhja Demokratike e Kosovës, Dega në Lipjan i njofton të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit, se me të marrë lajmin e hidhur për humbjen e jetëve të punëtorëve të KEK-ut, si pasojë e një shpërthimi që ndodhi sot në Obiliq, ka anuluar gjitha takimet që ka paraparë t’i zhvilloi, në kuadër të fushatës përmbyllëse për zgjedhjet qendrore, si tubimin përmbyllës në : Prishtinë, Gadime dhe Sllovi.
Dega e LDK-së në Lipjan, shpreh ngushëllime të sinqerta familjarëve të punëtorëve që humbën jetën, dhe atyre që u lënduan iu dëshiron shërim sa më të shpejtë. 
06.06.2014
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi