Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përshëndetje kudo qe jeni punoni e veproni

Shko poshtë

Përshëndetje kudo qe jeni punoni e veproni Empty Përshëndetje kudo qe jeni punoni e veproni

Mesazh nga Agim Gashi Sun May 10, 2009 3:49 pm

Përshëndetje kudo qe jeni punoni e veproni



Lus,gjithë ata të cilët më rastin e vdekjes se veprimtarit të pa harruar Ismail Haradinaj mund të bëjnë përmbledhje mbi jetën dhe veprën e tij si dhe krejt punës çfarë është bërë dekada më radhë,të lajmërohen qoftë edhe më pak fjalë,por të sakta ato e jo fasada publicistike siç po bëjnë ustallarët e publicistikës sot.

Të tillë hulumtuesish vullnetar,janë të mirë se ardhur edhe përse urrej praktikat e të shkruarit pas vdekjes duke mos qarë kokën për se gjalli për njerëzit siç është,në këtë rast emri Ismail Haradinaj.

Gjithë ata hulumtues vullnetar,për këtë nisëm do ta gëzojnë ndihmën e tjerëve ku si fillim për model ndërlidhje periudhash kanë në dispozicion një foto të dy periudhave të lavdishme për vendin dhe kombin tonë.



Ju përshëndes dhe uroj që të i pranoni ngushëllimet për vdekjen e veprimtarit,shokut dhe mikut tuaj e më gjerë,pra pranoni si ngushëllime këto për vdekjen e njeriut i cili bëri aq shumë për Kombin tonë dhe çlirimin e Kosovës.


Luzern 10. maj 2009



Miqësisht Xun çetta
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi