Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vdes Agnesa, humbë betejën me jetën

Shko poshtë

Vdes Agnesa, humbë betejën me jetën Empty Vdes Agnesa, humbë betejën me jetën

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jul 02, 2014 2:49 pm

Vdes Agnesa, humbë betejën me jetën


Vdes Agnesa, humbë betejën me jetën Largea_agnesa1404253767


Peja ka marrë lajmin e zi për vdekjen e vajzës të re, Agnesa Kondirolli. Pas betejes së gjatë për jetë, Agnesa ka humbur betejën për jetë duke vdekur në moshën 19 vjeçare.
Agnesa Kondirolli vuante nga melanoma malinje dhe për të sfiduar luftën e saj me këtë sëmundje ishin organizuar shumë aktivitete në mbarë Kosovën.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi